„Ūkininkas ieško žmonos“ mylimąją suradęs A. Matusevičius norėtų vėl dalyvauti projekte

1/3

Veidai ir vardai

2013-04-26 15:12

„Ūkininkas ieško žmonos“ mylimąją suradęs A. Matusevičius norėtų vėl dalyvauti projekte

Teksto dydis:

Jau greitai prasidės vasariškiausio pasimatymų realybės šou „Ūkininkas ieško žmonos“ trečiasis sezonas. Savo laimę čia pernai išbandė Prienų rajone ūkininkaujantis Andrius Matusevičius: „Norėčiau vėl dalyvauti, bet jau turiu savo gyvenimo bendrakeleivę Dovilę, tad nebegaliu. Užleidžiu vietą kitiems ir linkiu tokios pat didžiulės sėkmės“. 23-ejų ūkininkas iki šiol džiaugiasi televizijos projekte surasta laime ir kuria bendrą ateitį su „Ūkininkas ieško žmonos“ dalyve.

Veržlus, entuziastingas, puikų humoro jausmą turintis ir gyvenimu besimėgaujantis Andrius šiuo metu prie savęs glaudžia metais jaunesnę Dovilę. Projekte užsimezgę jausmai stiprėja.

„Jau metus esame kartu ir tuo džiaugiamės. Kol kas tuoktis nežadame, juk dabar tai – nemadinga. Tačiau abu mėgaujamės draugyste“, – sako Andrius.

Jis prisipažįsta, jog jei ne „Ūkininkas ieško žmonos“, turbūt iki šiol būtų vienišas: „Aš niekur neišeidavau – tik darbai, laukai, namai. Buvau užsiėmęs berniukas, nebuvo laiko kada ir kur žvalgytis. Praėjusi vasara atnešė ne tik smagių nuotykių, bet ir meilę.“

TV3 projektas Andriui kelia nostalgiją: „Tai pats smagiausias nuotykis mano gyvenime – naujos pažintys, gera kompanija, smagi kūrybinė grupė, kelionė į saulėtą Turkiją, nuoširdus bendravimas ir merginų dėmesys – kuriam vaikinui tai gali nepatikti?“ Pasak jaunojo ūkininko, pati didžiausia dovana – ta, kuri lieka už išjungtų filmavimo kamerų. Ja Andrius džiaugiasi iki šiol.

Man patikoNeblogaiMan nepatiko

TV antena

„Ūkininkas ieško žmonos“ vedėja G. Valaitytė: „Įdėtos pastangos niekada nenueina veltui“

„Šiemet žiema taip užtruko, vis galvojau, kaip pasiilgau to saulėto, nuoširdaus, pilno gerų emocijų ir naujų atradimų projekto „Ūkininkas ieško žmonos“, – apie dvidešimtmetį švenčiančios TV3 televizijos trečiąjį projekto sezoną sako jo vedėja Gintarė Valaitytė.

TV antena

Televizijos projektas sujungė vienišas širdis

Nežinia, kur sutiksi savo antrąją pusę. Nemažai yra bandančių ją rasti televizijoje. Meilės paieškos TV3 projekto „Ūkininkas ieško žmonos“ dalyviams baigėsi skirtingai. Vieni dėkojo laidos rengėjams už surastą laimę. Kiti ilgai liejo nuoskaudos ir apmaudo ašaras. Šiemet vasarą šiame šou susipažinę 22-ejų Andrius Matusevičius ir metais jaunesnė Dovilė puoselėja savo meilę ir kol kas dar nedrąsiai svajoja apie bendrą ateitį.

Veidai ir vardai

Ūkininkams žmonos ieškojusi G. Valaitytė: „Televizija įtraukia”

Laidos vedėjos amplua išbandžiusi dainininkė Gintarė Valaitytė vasarą prisimena su nostalgija. Televizijos projekto „Ūkininkas ieško žmonos“ vedėja ilgisi filmavimų ir vizitų pas ūkininkus. „Pačio projekto pasiilgau jau pirmąją savaitę po filmavimų užbaigimo. Turėjau laisvą savaitę ir buvo keista, kad nereikia anksti keltis, važiuoti pas ūkininkus“, - prisimena ji. Grupės „Šarkos“ narė patikina: niekada neturėjo svajonės būti laidų vedėja, tačiau pabandžiusi liko sužavėta.