Mia apie santykius su E.Jankausku: „Mes esame labai geri draugai”

1/5
Teksto dydis:

„Nemeluosiu, jog nelaukiu, kad man pasipirštų. Taip, laukiu to, noriu šeimos”, – prisipažino atlikėja Vilija Pilibaitytė-Mia (30 m.), šiuo metu draugaujanti su futbolininku Edgaru Jankausku (38 m.).

Miai patinka legendinės prancūzų dizainerės Coco Chanel mintis: „Man nesvarbu, ką jūs apie mane galvojate, nes aš apie jus negalvoju visiškai.”

Vis dėlto išlikti visiškai ramiai, kai patenki į skandalus, sunku. Tai dainininkė pripažino „Lietuvos ryto” televizijos laidoje „Kitoks pokalbis”.

Apie spalvingąją atlikėją laidoje kalbėjo ir jos draugai – jie ir atskleidė, jog Mia yra jautri ir nuoširdi. Taip, ji gali būti jausminga lyg uraganas, bet, kaip pati moteris sako, gali būti tyki lyg upė. Tokią ją mato tik artimieji.

Talentingos atlikėjos namuose visuomet daug žvakių ir ji puikiai ruošia maistą. Ji rūpestinga paauglio sūnaus Mato motina.

Laidos „Kitoks pokalbis” vedėjos Aušros Kilkuvienės paklausta, ar buvo mylima vaikystėje, Mia iš karto leidosi į prisiminimus apie močiutę.

Nors močiutė jau mirusi, Mia iki šiol jaučia jos artumą, dažnai prieš reikšmingus įvykius ją sapnuoja. Pavyzdžiui, kartą sapne močiutė pasakė skaičius – po kurio laiko Mia suprato, ką ji turėjo galvoje. Močiutė išpranašavo laiką, kada atlikėja padarė avariją.

„Vaikystėje, kai naktį pasidarydavo baisu, visuomet bėgdavau pas močiutę į lovą. Iki šiol prisimenu tą šilumos ir saugumo jausmą, kai užklodavo mane pūkine antklode. Ir dabar to pojūčio pasigendu”, – pasakojo Mia.

Šilumos ir rūpinimosi skraiste ją dabar apgaubia mylimasis – futbolininkas E.Jankauskas.

Su Edgaru juodu kai kada pasiginčija, bet jiems viskas gerai sekasi.

„Mes esame labai geri draugai”, – apie savo mylimąjį sakė Mia.

Mios gyvenimo istorija dažnai lyginama su pasaka apie Pelenę. V.Pilibaitytės šeima gyveno neturtingai. Maisto netrūko, tačiau būsimoji žvaigždė mokyklos metais jausdavo kompleksą, kad neturi vieno ar kito daikto, gražesnio rūbo.

Mia įsitikinusi, kad būtent tai ją paskatino siekti aukštumų, nes norėjo gyventi geriau ir gražiau.

Laidoje buvo užduota ir nepatogių klausimų, pavyzdžiui, ar dar serga žvaigždžių liga. Mia pasidžiaugė, jog šis etapas – jau praeityje.

Dabar moteris susitelkusi į savo svajones. Juokėsi, kad viena jų – įsigyti naują lovą. O kita – sukurti šeimą.

„Nemeluosiu, jog nelaukiu, kad man pasipirštų. Laukiu to ir noriu šeimos”, – sakė Mia.

Ji jau kartą buvo ištekėjusi, po to – susižadėjusi su pažinčių portalų įkūrėju Radvilu Bubeliu.

Atlikėja juokdamasi prisipažino, kad buvo linkusi dažnai įsimylėti. Naujas žmogus jai atrodydavo kaip princas.

„Buvau padūkusi mergaitė – namuose nesėdėdavau. Nors buvo etapas paauglystėje, kai uoliai lankiau bažnyčią, ir būdama penkiolikos metų net buvau nusprendusi stoti į vienuolyną”, – pasakojo scenos žvaigždė.

Mia pirmą kartą viešai prisipažino, kad buvo įsimylėjusi kunigą: „Taip, tai buvo nelaiminga meilė.” Po to ji pridūrė, kad ši meilė galbūt ir privertė atsisakyti minties skirti savo gyvenimą vienuolystei.

Būdama šešiolikos metų ji įsimylėjo dabar jau buvusį vyrą Edgarą Macnorių, su kuriuo vėliau audringai aiškinosi santykius dėl jųdviejų sūnaus Mato. Mia buvo kaltinama, kad yra bloga motina.

Dainininkė teigė, kad nebuvo pinigų šeimai nuomotis butą Vilniuje, tad vyras ją su daiktais nuvežė pas jos seserį, o pats išvyko į Šilutę.

„Dirbau po septyniolika valandų kasdien padavėja – norėjau uždirbti pinigų nuomai, kad galėtume gyventi visi kartu. Todėl tuo metu sūnus gyveno pas tėvą, tačiau kiekvieną savaitgalį sėsdavau į autobusą ir vykdavau į Šilutę. O jei negalėdavau nuvykti, įdėdavau į autobusą siuntinį su žaislais sūnui”, – pasakojo atlikėja.

Nors ir ne kartą patyrė meilėje nusivylimą, dainininkė trokšta pasipuošti gražia balta vestuvine suknele. Tik ceremonija būtų kukli, su artimiausiais žmonėmis, o po jos Mia norėtų pabėgti kur nors trumpam su savo vyru.

Apie dainininkę kalbėję draugai bei artimieji teigė, kad Mia tapo ramesnė, tarsi atradusi moteriškąją laimę. Ją su Edgaru pažįstantys teigė, jog juodu panašūs – abu yra geraširdžiai, jautrūs ir pasirengę padėti.

Laidos vedėja Dėl vėlavimo nepyko

„Lietuvos ryto” televizijos laidos „Kitoks pokalbis” vedėja Aušra Kilkuvienė buvo perspėta, kad atlikėja Mia paprastai vėluoja į susitikimus.

„Be abejo, per tą valandą galiu nuveikti ką nors naudingesnio, nei laukti pašnekovės. Mane stebina vėluojantys žmonės. Jei tai būtų mano draugė, greičiausiai pyktelėčiau. Tačiau darbui tai įtakos neturi – priešais mane atsisėda laidos herojus ir aš su juo bendrauju įprastai”, – sakė Aušra.

Laidos vedėjai Mia pasirodė šiek tiek vaikiškai naivoka, labai jautri.

„Iki šiol, regis, ji taip ir neturi tvirto stuburo – galbūt dėl to, kad jau ne kartą buvo nudegusi dėl bjaurių kitų žmonių poelgių. Tad laidos pabaigoje palinkėjau jai stiprybės”, – sakė A.Kilkuvienė.

Atlikėja neatsakė tik į vieną laidoje užduotą klausimą: kada bus vestuvės su mylimuoju E.Jankausku? Tiesiog jos kol kas nesuplanuotos.

Man patikoNeblogaiMan nepatiko