J. Valančiūnas susituokė ir Dievo akivaizdoje

1/76

Veidai ir vardai

2014-06-21 14:20

J. Valančiūnas susituokė ir Dievo akivaizdoje

Teksto dydis:

Praėjusiųjų metų rugsėjo 27 dieną Raseinių metrikacijos biure civilinę santuoką įregistravęs krepšininkas Jonas Valančiūnas su žmona Egle šį šeštadienį meilę ir ištikimybę vienas kitam prisiekė prieš Dievą.

Ceremonija vyko Šiluvos Švč. Mergelės Marijos Gimimo bazilikoje.

Šventės vieta buvo išpuošta daugybe baltų rožių, kurios buvo pamerktos veidrodinėse vazose. Šalią jų išdėliotos didžiulės baltos žvakės stikliniuose induose, paskleista rožių žiedlapių. Šia gražia kompozicija pasirūpino stilistas ir floristas Mantas Petruškevičius. Valančiūnai altoriaus link žengė prabangiu baltu kilimu.

Bazilikoje pirmasis pasirodė J.Valančiūnas kartu su už rankos jį atvedusia mama Danute Valančiūnaite ir tėvu Jonu Vilku. Eglė į ceremoniją taip pat atvyko su abiem savo tėvais - Remigijumi ir Vida Ačais. Jaunikis ir svečiai nuotakos turėjo laukti net 17 minučių.

Eglė vilkėjo nepaprastai gražią ilgą aptemptą suknelę, segėjo įspūdingą nuometą, rankose laikė baltų ir rausvų rožių puokštę.

Jaudinančią poros gyvenimo akimirką stebėjo jaunavedžių tėvai, artimieji, bičiuliai ir gausus būrys smalsuolių. Į šventę atvyko daugelis žinomų Lietuvos krepšininkų su antrosiomis pusėmis. Valančiūnų vestuvių liudytojais tapo Marija Butkutė ir Jonas Bilota.

Porą sutuokė prelatas Edmondas J.Putrimas, kuris specialiai atvyko iš Toronto, kur šiuo metu gyvena Eglė ir Jonas. Pora prieš bažnytinę santuoką užsienyje lankė specialius kursus. Dvasininkas tikino, jog jaunavedžiai tai darė labai sąžiningai ir pareigingai.

Prelatas bažnyčioje šeimai linkėjo ne tik laimės, bet ir druskos, kuri žmones sujungia taip stipriai, kaip niekas kitas.

,,Prašykite dievo, kad iš dangaus jis jums bertų dvasinę druską - stiprybės, santarvės ir vienybės simbolį. Jos paragavę išmoksite branginti tikrąsias gyvenimo vertybes", - mokė prelatas.

Pernai santuoką įregistravę J. ir E.Valančiūnai neapsikeitė aukso žiedais, todėl vienas kitam juos užmovė bažnyčioje.

Po tuoktuvių ceremonijos jaunavedžiai tradiciškai buvo apibarstyti rožių žiedlapiais. Jie neslėpė, kad visos ceremonijos metu labai jaudinosi. Iš jaudulio Eglei ir Jonui net sunkiai sekėsi kalbėti.

,,Dabar jau lyg ir kiek lengviau, tačiau jaudulys išlieka", - išėjęs iš šventovės sakė J.Valančiūnas.

Artėjančių Joninių Valančiūnai sakė nesureikšminantys, nes vestuvės - kur kas svarbiau. Atšvęsti savo medaus mėnesio Jonas ir Eglė skris į Maldyvus.

Po oficialios vestuvių dalies bazilikoje jaunavedžiai kartu su visais svečiais persikėlė švęsti į baltą palapinę lauke. Ilgai ten neužsibuvę jaunieji su svečiais išdūmė į pajūrį. Visą vakarą Valančiūnai su svečiais žada linksmintis Palangoje, A.Sabonio viešbutyje.

Nuotakos tėvas R.Ačas sakė, jog ši ceremonija, nors ir labai svarbi, tačiau ne mažiau atsakinga už pernai sudarytą jo dukters ir jos vyro santuoką.

,,Pernai buvo didesnė staigmena. Kas vyks šįmet, žinojome dar nuo tada, kai Eglė ir Jonas sudarė civilinę santuoką. Tokiu dukters žingsniu esu labai patenkintas,kaip ir kiekvienas tėvas linkiu jiems viso geriausio. Man gaila, kad kurį laiką Eglė ir Jonas negyvens Lietuvoje. Tačiau ateityje, tikiuosi, jie sugrįš į gimtinę", - kalbėjo R.Ačas.

NBA Kanados „Toronto Raptors“ komandoje žaidžiantis J.Valančiūnas ir politiko Remigijaus Ačo dukra Eglė susipažino praėjusiųjų metų pradžioje. Apsikeitę internete laiškais Jonas ir Eglė nutarė susitikti. Mergina nuskrido į Torontą ir nuo tos dienos jie neišsiskyrė.

Įsiplieskę šilti jausmai J.Valančiūnui sujaukė ir tolesnę Eglės karjerą. Norėdama būti šalia mylimojo ji metė darbą parlamente, kur dirbo Seimo nario padėjėja.

Briliantais puoštą prabangų sužadėtuvių žiedą gražuolei šviesiaplaukei E.Ačaitei krepšininkas įteikė beveik po pusmečio draugystės.

Po kelių mėnesių draugystės krepšininkas tvirtai apsisprendė: tai – jo gyvenimo moteris. Rugsėjį pora susituokė. Pokylis surengtas „Karpynės“ restorane Raseinių rajone. Čia buvo susirinkę apie 30 žmonių. Vestuvės buvo slaptos. Apie jas žinojo poros artimieji.

Nors viešojoje erdvėje netilo kalbos, kad šviesiaplaukė krepšininko išrinktoji laukėsi kūdikio, todėl įteisinti santykius po pusmečio draugystės prireikė ne veltui. Tačiau Eglės artimieji pasakė kitą greitos santuokos priežastį – pagal Kanados įstatymus nebūdama sutuoktinė, Eglė būtų privalėjusi kas kelis mėnesius grįžti į Lietuvą.

Tapusi E.Valančiūniene ji gali kiek nori gyventi Toronte, kuriame krepšininko karjerą tęsia Jonas.

Man patikoNeblogaiMan nepatiko

Veidai ir vardai

Tarp įspūdingiausių 2013 metų santuokų - E.Ačaitės ir J.Valančiūno vestuvės

Sumainyti aukso žiedus 2013 metais nutarė nemažai šalies pramogų pasaulio atstovų, visuomenės veikėjų, sportininkų. Portalo lrytas.lt skaitytojams siūlome dar kartą prisiminti įsimintiniausias vestuvių akimirkas, pasigrožėti nuotakų suknelėmis ir kartu pasidžiaugti porų laime. Kauno rotušėje aukso žiedus sumainė dainininkė Rūta Ščiogolevaitė ir jos išrinktasis kaunietis verslininkas Rolandas Damijonaitis. Antrąkart tekanti 31 metų atlikėja ranką ir širdį atidavė 24 metų mylimajam. Pora susipažino pernai pavasarį, o susižadėjo rudenį. Tuomet Rūtos ranką papuošė R.Damijonaičio dovanotas sužadėtuvių žiedas.

Veidai ir vardai

Astrologė prakalbo apie J.Valančiūno ir jo žmonos Eglės santuoką

Rugsėjo mėnesį visuomenę nustebino netikėtos NBA krepšininko Jono Valančiūno ir Eglės Ačaitės vestuvės. Astrologė Lilija Banaitienė ramina skeptikus ir teigia, jog žvaigždės šiai porai žada ilgą ir laimingą santuoką. „Turiu pasakyti, tai santuoka iš meilės. Šie jaunuoliai. žiūrint astrologiškai, puiki, vienas kitą papildanti pora,"- teigė L.Banaitienė.

Veidai ir vardai

J.Valančiūnas slapta vedė savo mylimąją E.Ačaitę (motinų komentarai)

Penktadienį krepšininkas Jonas Valančiūnas vedė savo mylimąją Eglę Ačaitę. Civilinę santuoką krepšininkas J.Valančiūnas su E.Ačaite užregistravo Raseinių metrikacijos biure. Eglė Valančiūnienė paėmė vyro pavardę. Vestuvių pokylis surengtas tik su artimiausiais žmonėmis – tėvais, seneliais ir artimiausiais giminėmis bei bičiuliais. Pokylis surengtas „Karpynės“ naujajame restorane Raseinių rajone. Čia susirinko apie 30 žmonių. „Daugeliui, net ir artimiesiems, ši ceremonija buvo staigmena, nes Jonas ir Eglė į Kanadą šį sekmadienio rytą norėjo išskristi jau kaip vyras ir žmona“, - portalui lrytas.lt sakė Eglės mama Vida Ačienė. O štai J.Valančiūno mama Danutė Valančiūnaitė lrytas.lt tvirtino, kad apie vestuves nieko nežino.

Veidai ir vardai

J. Valančiūnas savo mylimajai E. Ačaitei įteikė briliantais puoštą sužadėtuvių žiedą

NBA krepšinio klubo „Toronto Raptors” žaidėjas Jonas Valančiūnas apsisprendė – jo meilė amžiams priklausys širdies draugei Eglei Ačaitei. Sportininkas pasipiršo savo mylimajai. Briliantais puoštą prabangų sužadėtuvių žiedą 24 metų gražuolei šviesiaplaukei E. Ačaitei 21 metų J. Valančiūnas įteikė beveik po pusmečio draugystės.

Veidai ir vardai

Su mylimąja į Lietuvą grįžęs J. Valančiūnas laiką leidžia šeimos ir draugų būryje

Krepšininkui Jonui Valančiūnui sezonas „Toronto Raptors“ klube baigėsi. Sportininkas grįžo į Lietuvą. Tiesa, ne vienas, o su širdies drauge Egle Ačaite. Krepšininkas su mylimąja į gimtąją šalį grįžo šeštadienį.

Veidai ir vardai

Toronte gyvenančio krepšininko J. Valančiūno širdį pavergė lietuvė E. Ačaitė

Pirmą kartą krepšininką Joną Valančiūną (20 m.) paskelbus stipriausios – NBA krepšinio lygos mėnesio naujoku, labiausiai džiaugėsi jo artimieji – mama Danutė ir geriausi bičiuliai. Pastaruosius kelis mėnesius „Toronto Raptors“ krepšinio klubui atstovaujantį sportininką su kiekviena pergale aikštelėje sveikina ir jo mylimoji Eglė Ačaitė (24 m.). Portalo lrytas.lt žiniomis, vilnietė E. Ačaitė nuo naujųjų metų gyvena tarp Lietuvos ir Kanados. Užsimezgus rimtai draugystei pora kuo daugiau laiko nori praleisti kartu.