J. Valančiūnas savo mylimajai E. Ačaitei įteikė briliantais puoštą sužadėtuvių žiedą

1/1

Veidai ir vardai

2013-07-04 06:16

J. Valančiūnas savo mylimajai E. Ačaitei įteikė briliantais puoštą sužadėtuvių žiedą

Teksto dydis:

NBA krepšinio klubo „Toronto Raptors” žaidėjas Jonas Valančiūnas apsisprendė – jo meilė amžiams priklausys širdies draugei Eglei Ačaitei. Sportininkas pasipiršo savo mylimajai.

Briliantais puoštą prabangų sužadėtuvių žiedą 24 metų gražuolei šviesiaplaukei E. Ačaitei 21 metų J. Valančiūnas įteikė beveik po pusmečio draugystės.

Krepšininkas nusprendė – nebūtina draugauti penkerius metus, kad įsitikintum, jog šalia esantis žmogus yra tavo antroji širdies pusė, rašo dienraštis „Lietuvos rytas".

Vilnietė E. Ačaitė nuo Naujųjų metų gyvena tarp Lietuvos ir Kanados.

Užsimezgus rimtai draugystei pora nori kuo daugiau laiko praleisti kartu.

Kurį laiką Eglė dirbo Seime parlamentaro padėjėja. Tačiau darbas trukdė dažnai matytis su mylimuoju, todėl E.Ačaitė išėjo iš darbo ir persikaustė į Torontą pas J. Valančiūną.

Krepšininko sužadėtinė – Seimo nario Remigijaus Ačo duktė. Vilniaus Mykolo Romerio universitete mergina baigė teisės ir valdymo bakalauro studijas.

E. Ačaitė ir J. Valančiūnas buvo pažįstami jau ne vienus metus, tačiau artimiau bendrauti pradėjo tik šiemet.

Pora susipažino draugų vakarėlyje. Tuomet Eglė turėjo kitą vaikiną. Kiek vėliau, kai E.Ačaitės širdis jau buvo laisva, krepšininkas ir teisininko išsilavinimą turinti mergina pradėjo bendrauti internetu.

Pokalbiai darėsi vis dažnesni, temos – intymesnės. Tad kai Eglė užsiminė apie atostogas, Jonas pasiūlė jai pailsėti Toronte. Susitikę Kanadoje jaunuoliai nusprendė nebesiskirti.

Man patikoNeblogaiMan nepatiko

Krepšinis

Į universiadą išvykstančiai studentų rinktinei – J. Valančiūno draugija

Trečiadienio popietę Lietuvos studentų rinktinė išvyko į universiadą Kazanėje. Kiek netikėtai krepšininkai sulaukė malonios draugijos - pro oro uosto išvykimo salės duris įžengė „Toronto Raptors“ žaidėjas Jonas Valančiūnas. Kartu su širdies drauge oro uoste pasirodęs aukštaūgis spaudė ranką pakeliui pasitaikiusiems žaidėjams ir persimetė keliais sakiniais. Netrukus J. Valančiūnas nuskubėjo prie registracijos ir pasuko patikros link.

Veidai ir vardai

S. Jasaitis ir J. Valančiūnas pamėgo ant grotelių keptus kepsnius

Pagundai pasimėgauti gardžiais patiekalais, paruoštais ant žarijų, urbanistiniame Vilniaus centre „Rib Room“ restorano terasoje, neatsispiria vis daugiau garsių Lietuvos žmonių. Štai praeitą vakarą čia leido garsus krepšininkas Simas Jasaitis su sūnumi ir sužadėtine Oksana Pikul. Ant grotelių paruoštus patiekalus taip pat jau spėjo pamėgti NBA sparčiai kylanti žvaigždė Jonas Valančiūnas, kuris visai neseniai lankėsi su savo mylimaja Egle Ačaitė.

Veidai ir vardai

Internete pasklido žinia apie J. Valančiūno vestuves

Vos krepšininkas Jonas Valančiūnas (21 m.) viešai pristatė savo draugę Eglę Ačaitę (24 m.), pora jau spaudžiama pranešti apie savo vestuves. O apsilankęs marškinius ir kostiumus pagal išmatavimus siuvančioje Kanados „Ridolfi“ parduotuvėje Jonas dar labiau pakurstė tokias kalbas. Ši parduotuvė savo „Facebook“ profilyje parašė: „Jonas Valančiūnas iš Toronto „Raptors“ šiandien užsuko pasisiūti marškinius ir kostiumą savo artėjančioms vestuvėms.“

Veidai ir vardai

J. Valančiūnas su E. Ačaite pirmą kartą viešumoje pasirodė kartu

Į Lietuvą praėjusį savaitgalį grįžęs krepšininkas Jonas Valančiūnas pirmiausia aplankė savo šeimą, buvusius bendraklasius, o šią savaitę susiruošė į atlikėjo Egidijaus Dragūno-Selo gimtadienį. Tiesa, ne vienas, o su gražuole šviesiaplauke Egle Ačaite. Eglė ir Jonas į Vilniuje antradienio vakarą vykstantį gimtadienio vakarėlį atvyko kiek vėliau nei kiti svečiai. Tiesa, pamatę fotografus nepanoro išlipti iš prabangaus „Maserati“ automobilio ir nuvažiavo.