J. Valančiūnas savo mylimajai E. Ačaitei įteikė briliantais puoštą sužadėtuvių žiedą

1/1
Teksto dydis:

NBA krepšinio klubo „Toronto Raptors” žaidėjas Jonas Valančiūnas apsisprendė – jo meilė amžiams priklausys širdies draugei Eglei Ačaitei. Sportininkas pasipiršo savo mylimajai.

Briliantais puoštą prabangų sužadėtuvių žiedą 24 metų gražuolei šviesiaplaukei E. Ačaitei 21 metų J. Valančiūnas įteikė beveik po pusmečio draugystės.

Krepšininkas nusprendė – nebūtina draugauti penkerius metus, kad įsitikintum, jog šalia esantis žmogus yra tavo antroji širdies pusė, rašo dienraštis „Lietuvos rytas".

Vilnietė E. Ačaitė nuo Naujųjų metų gyvena tarp Lietuvos ir Kanados.

Užsimezgus rimtai draugystei pora nori kuo daugiau laiko praleisti kartu.

Kurį laiką Eglė dirbo Seime parlamentaro padėjėja. Tačiau darbas trukdė dažnai matytis su mylimuoju, todėl E.Ačaitė išėjo iš darbo ir persikaustė į Torontą pas J. Valančiūną.

Krepšininko sužadėtinė – Seimo nario Remigijaus Ačo duktė. Vilniaus Mykolo Romerio universitete mergina baigė teisės ir valdymo bakalauro studijas.

E. Ačaitė ir J. Valančiūnas buvo pažįstami jau ne vienus metus, tačiau artimiau bendrauti pradėjo tik šiemet.

Pora susipažino draugų vakarėlyje. Tuomet Eglė turėjo kitą vaikiną. Kiek vėliau, kai E.Ačaitės širdis jau buvo laisva, krepšininkas ir teisininko išsilavinimą turinti mergina pradėjo bendrauti internetu.

Pokalbiai darėsi vis dažnesni, temos – intymesnės. Tad kai Eglė užsiminė apie atostogas, Jonas pasiūlė jai pailsėti Toronte. Susitikę Kanadoje jaunuoliai nusprendė nebesiskirti.

Man patikoNeblogaiMan nepatiko