J. Nainys su S. Šermukšnyte tuoksis rudenį

1/1

Veidai ir vardai

2013-02-08 13:07

J. Nainys su S. Šermukšnyte tuoksis rudenį

Teksto dydis:

Didžėjus, radijo laidų vedėjas, šokių projekto „Šok su manimi“ antrosios vietos laimėtojas Jonas Nainys-Jovani tikina, kad gyvenime jis – labai praktiškas. Jau šį sekmadienį moteriškiausio kanalo Lietuvoje TV8 eteryje – laida „Šeimos savaitė“ ir paaiškinimas, kodėl Jonas susižadėjo su dainininke, merginų grupės „Pinup Girls“ nare imona Šermukšnyte bei kodėl poros vestuvės planuojamos jau šį rudenį.

S. Šermukšnytė – tikra „Barbė devyndarbė“: namie ji moka ir gali padaryti beveik viską. Pasirodo, kitokios merginos praktiškasis Jovani nė nebūtų pasirinkęs! Vaikinas viską tiksliai ir kruopščiai apskaičiuoja iš anksto. Neseniai jis mylimajai įteikė itin originalią dovaną – siuvimo mašiną.

„Grįžtu namo, žiūriu, dėžė stovi. Jokio kaspinėlio, paprasta dėžė. Kai pamačiau, kad joje yra siuvimo mašina, labai apsidžiaugiau. Dabar galėsiu įgyvendinti visus savo sumanymus“, – sekmadienį TV8 eteryje džiūgaus S. Šermukšnytė. Kol kas Simona siuva tik drabužėlius savo augintiniams, bet neatmeta galimybės ateityje papuošti ir Joną.

Sužadėtinės talentus įvertinęs Jovani rimtai galvoja apie vestuves: „Kelsime jas rudenį, tikriausiai – rugsėjį. Kodėl? Taigi savaime suprantama – tada bulvės pigesnės.“

Man patikoNeblogaiMan nepatiko

Pramogos

Atostogaudami Paryžiuje J. Nainys ir S. Šermukšnytė mėgavosi gurmaniškais patiekalais

Pasibaigus renginių ir projektų maratonui viena žavingiausių Lietuvos pramogų pasaulio porų, Jonas Nainys ir Simona Šermukšnytė, nuo darbų pailsėti nusprendė įsimylėjėlių miesto vardą pelniusiame Paryžiuje. Tai buvo Simonos kalėdinė dovana Jonui. „Taip, Paryžius yra romantikų miestas, tačiau nepasakyčiau, kad Eifelio bokšte, kai aplink pilna žmonių ir fotoaparatų blyksčių, buvo labai romantiška“, – jau į Lietuvą grįžęs naujienų portalui lrytas.lt pasakojo J. Nainys.

Veidai ir vardai

Kaip garsūs ir turtingi lietuviai prisiviliojo sėkmę?

Sėkmės lydimi žmonės negimsta su marškinėliais — jie juos pasisiuva. Tik veiklūs ir nebijantys klysti sulaukia pripažinimo. Taip tvirtino laidos „Negaliu tylėti“ („Lietuvos ryto“ televizija) dalyviai, kuriems pavyko nutverti savo laimės paukštę. Populiarumu besimėgaujantis radijo laidų vedėjas Jonas Nainys (28 m.) kadaise buvo vadinamas nevykėliu.

TV antena

J. Nainys: „Kažkada mane vadino nevykėliu“

„Kaskart, kai manęs prašo papasakoti savo sėkmės istoriją, prieš tai turiu atskleisti dvidešimt dviejų metų nesėkmių istoriją“, - prisipažįsta žinomas radijo laidų ir renginių vedėjas Jonas Nainys. Sunku patikėti, tačiau pirmieji darbdaviai Šiaulių televizijoje jį vadino nevykėliu ir nuolat grasindavo, kad išmes iš darbo.

Veidai ir vardai

Antrąją vietą šokių projekte užėmęs J. Nainys: „Užteks dirbti. Laikas kurti šeimą“

„Visi nori laimėti, tačiau kartais reikia pristabdyti save ir susimąstyti – ar tokia jau prasta ta antra vieta?“, – po įtemptos kovos dėl pirmos vietos vos poros tūkstančių balsų skirtumu pralaimėjęs projekto „Šok su manimi“ lyderiams kalbėjo radijo laidų vedėjas Jonas Nainys, kitaip dar žinomas Jovani vardu. Dėl netikėtai pakrypusio rezultato jis neliūdi - šiuo metu labiau už viską nori pailsėti ir daugiau laiko skirti mylimajai Simonai su kuria vis dažniau pašneka ir apie vestuvių datą.