J. Nainys su S. Šermukšnyte tuoksis rudenį

1/1
Teksto dydis:

Didžėjus, radijo laidų vedėjas, šokių projekto „Šok su manimi“ antrosios vietos laimėtojas Jonas Nainys-Jovani tikina, kad gyvenime jis – labai praktiškas. Jau šį sekmadienį moteriškiausio kanalo Lietuvoje TV8 eteryje – laida „Šeimos savaitė“ ir paaiškinimas, kodėl Jonas susižadėjo su dainininke, merginų grupės „Pinup Girls“ nare imona Šermukšnyte bei kodėl poros vestuvės planuojamos jau šį rudenį.

S. Šermukšnytė – tikra „Barbė devyndarbė“: namie ji moka ir gali padaryti beveik viską. Pasirodo, kitokios merginos praktiškasis Jovani nė nebūtų pasirinkęs! Vaikinas viską tiksliai ir kruopščiai apskaičiuoja iš anksto. Neseniai jis mylimajai įteikė itin originalią dovaną – siuvimo mašiną.

„Grįžtu namo, žiūriu, dėžė stovi. Jokio kaspinėlio, paprasta dėžė. Kai pamačiau, kad joje yra siuvimo mašina, labai apsidžiaugiau. Dabar galėsiu įgyvendinti visus savo sumanymus“, – sekmadienį TV8 eteryje džiūgaus S. Šermukšnytė. Kol kas Simona siuva tik drabužėlius savo augintiniams, bet neatmeta galimybės ateityje papuošti ir Joną.

Sužadėtinės talentus įvertinęs Jovani rimtai galvoja apie vestuves: „Kelsime jas rudenį, tikriausiai – rugsėjį. Kodėl? Taigi savaime suprantama – tada bulvės pigesnės.“

Man patikoNeblogaiMan nepatiko