Išaiškinta V. Šapranausko dingimo paslaptis

1/1
Teksto dydis:

Kiek daugiau nei prieš savaitę „Chorų karų“ projekte nepasirodęs aktorius Vytautas Šapranauskas savo dingimu užminė mįslę. Iki šiol su aktoriumi nebuvo galima susisiekti, TV3 gūžčiojo pečiais, o „Vytauto Šapranausko juodojo humoro turo“ pasirodymai buvo atšaukiami vienas po kito. Interneto komentatoriai spėliojo, kas nutiko Vytautui. Jo prodiuseris Ričardas Pinikas naujienų portalui lrytas.lt sakė, kad V. Šapranauskas į darbą nėjo dėl plaučių uždegimo. Velykas aktorius praleido ligoninėje.

Iš ligoninės V. Šapranauskas išleistas tik antradienį. Ilsėtis aktorius neturi laiko – reikia vykti į renginius, kurie buvo atidėti.

„Ligoninėje Vytautas gulėjo iki paskutinės dienos. Reikėjo, kad pagytų, nes jis turi nuvykti į numatytus renginius. Vis dėlto jis vis dar serga. Į Kauną šiuo metu Vytautas važiuoja balansuodamas ant ribos. Žiūrėsime, kaip bus. Juk plaučių uždegimas – bjauri liga“, – pasakojo R. Pinikas.

Pasirodžius pranešimams apie V. Šapranausko pravaikštas, interneto komentatoriai ėmė teigti, kad aktorius į darbą neina, nes girtuokliauja. R. Pinikas tikino, kad tai netiesa.

„Žinau, žmonės spėliojo, kad geria Vytautas, bet mes nenorėjome viešinti sveikatos problemų. Užtat specialiai pasiėmėme gydytojų išrašus, kuriuose nurodyta Vytauto buvimo ligoninėje priežastis“, – kalbėjo R. Pinikas.

Daug „Vytauto Šapranausko juodojo humoro turo“ pasirodymų buvo nukelta dėl ligos. R. Pinikas patikino, kad visi jie anksčiau ar vėliau tikrai įvyks, todėl neverta skubėti grąžinti jau įsigytų bilietų.

Man patikoNeblogaiMan nepatiko