Išaiškinta V. Šapranausko dingimo paslaptis

1/1

Veidai ir vardai

2013-04-03 16:36

Išaiškinta V. Šapranausko dingimo paslaptis

Teksto dydis:

Kiek daugiau nei prieš savaitę „Chorų karų“ projekte nepasirodęs aktorius Vytautas Šapranauskas savo dingimu užminė mįslę. Iki šiol su aktoriumi nebuvo galima susisiekti, TV3 gūžčiojo pečiais, o „Vytauto Šapranausko juodojo humoro turo“ pasirodymai buvo atšaukiami vienas po kito. Interneto komentatoriai spėliojo, kas nutiko Vytautui. Jo prodiuseris Ričardas Pinikas naujienų portalui lrytas.lt sakė, kad V. Šapranauskas į darbą nėjo dėl plaučių uždegimo. Velykas aktorius praleido ligoninėje.

Iš ligoninės V. Šapranauskas išleistas tik antradienį. Ilsėtis aktorius neturi laiko – reikia vykti į renginius, kurie buvo atidėti.

„Ligoninėje Vytautas gulėjo iki paskutinės dienos. Reikėjo, kad pagytų, nes jis turi nuvykti į numatytus renginius. Vis dėlto jis vis dar serga. Į Kauną šiuo metu Vytautas važiuoja balansuodamas ant ribos. Žiūrėsime, kaip bus. Juk plaučių uždegimas – bjauri liga“, – pasakojo R. Pinikas.

Pasirodžius pranešimams apie V. Šapranausko pravaikštas, interneto komentatoriai ėmė teigti, kad aktorius į darbą neina, nes girtuokliauja. R. Pinikas tikino, kad tai netiesa.

„Žinau, žmonės spėliojo, kad geria Vytautas, bet mes nenorėjome viešinti sveikatos problemų. Užtat specialiai pasiėmėme gydytojų išrašus, kuriuose nurodyta Vytauto buvimo ligoninėje priežastis“, – kalbėjo R. Pinikas.

Daug „Vytauto Šapranausko juodojo humoro turo“ pasirodymų buvo nukelta dėl ligos. R. Pinikas patikino, kad visi jie anksčiau ar vėliau tikrai įvyks, todėl neverta skubėti grąžinti jau įsigytų bilietų.

Man patikoNeblogaiMan nepatiko

Rinkos pulsas

Sekti pasakas apie stebuklingą kūno išvalymą padeda ir V. Šapranauskas

Aktorius Vytautas Šapranauskas, Vytenis Pauliukaitis, solistas Merūnas Vitulskis, geidžiamiausias estrados jaunikis Radžis, TV laidų vedėja Laima Kybartienė patys nežinodami įsitraukė į galimai melagingos reklamos kampaniją. Žinomi žmonės ir naudojasi, ir internete kitiems siūlo įsigyti organizmo valymo aparatą „Detoxas“, kuris kelia įtarimų net dviem kontroliuojančioms institucijoms. Įtariama, kad šis įrenginys yra klastotė ir dar nesaugi – įmerkus kojas į „geraisiais“ jonais pakrautą vandenį galima gauti elektros smūgį.

Veidai ir vardai

V. Šapranauskas nepasirodė nei „Chorų karuose“, nei „Juodojo humoro turo“ šou

Sekmadienį projekte „Chorų karai“ vėl susikovė šeši chorai. Vis dėlto laidos vedėjas Vytautas Šapranauskas projekte taip ir nepasirodė. Jį pavadavo komikas Justinas Jankevičius. „Visą savaitę Vytautas ruošiasi Velykoms. Šiandiena – paskutinė pasiruošimo Velykoms diena ir jis negali čia būti“, – kolegą teisino J. Jankevičius. Televizijos žiūrovams buvo parodytos nuotraukos, kuriose V. Šapranauskas neva ruošiasi šventei.

Veidai ir vardai

Šapro personažai — tik vaizduotės vaisius

Vienoje ciklo „Mano TV3. Jau dvidešimt metų!“ laidų į prisiminimus leidosi garsiausi šalies humoristai Raimondas Šilanskas, Raimondas Bingelis, Vitalijus Cololo, Asta Baukutė ir Vytautas Šapranauskas (54 m.). Teatro ir kino aktorius, laidų vedėjas ir humoristas „TV antenai“ pasakojo, kad dauguma jo sukurtų televizinių personažų atsirasdavo iš gyvenimo — vaikščiojant gatvėmis ir stebint žmones: „Pasisemdavau peno savo personažams, kurių aplinkui visada galima rasti labai daug.“

TV antena

Po 20 metų - juoko karaliaus V. Šapranausko prisiminimai

Specialus laidų ciklas kviečia prisiminti – kokias programas transliavo pirmoji komercinė televizija Lietuvoje „Tele 3”, vėliau tapusi TV3.Šį vakarą į prisiminimus leisis humoristai Raimondas Šilanskas, Raimondas Bingelis, Vitalijus Cololo, Asta Baukutė ir Vytautas Šapranauskas. Žiūrovai išvys humoro laidų „Už kampo”, „Tegyvuoja karalius!”, „Šapro šou” kadrus.

Veidai ir vardai

V. Šapranausko sūnus Gytis – geriausias blogų mergaičių draugas?

Obuolys nuo obels netoli rieda. Taip galima pasakyti apie žinomo aktoriaus Vytauto Šapranausko sūnų Gytį Šapranauską (28 m.). Iš tėvo jis paveldėjo puikų humoro jausmą, energiją, pasitikėjimą savimi, taip pat mokėjimą asistuoti dailiosios lyties atstovėms. Moterys prie G. Šapranausko limpa kaip musės prie medaus. Toks įspūdis susidaro pasižvalgius pramogų pasaulio atstovų vakarėliuose. Gytis juose kaskart pasirodo vis su kita gražuole. Simpatiškam vyrui, dabar vadovaujančiam sostinės barui „Tas Pubas”, jau klijuojama geidžiamo jaunikio etiketė.

TV antena

V. Šapranauskas pasišaipė iš A. Šedžiaus ir jo žmonos povestuvinės kelionės į Egiptą

Į „Chorų karų“ eterį grįžęs aktorius Vytautas Šapranauskas niekaip negali pamiršti vasario pabaigoje vykusių šiauliečio verslininko Andriaus Šedžiaus ir Monikos Kvietkutės-Šedžiuvienės vestuvių ir jų povestuvinės kelionės. V. Šapranauską šį kartą nustebino jaunavedžių pasirinkimas medaus mėnesį praleisti Egipte.

Veidai ir vardai

Atšauktas Utenoje turėjęs įvykti V. Šapranausko pasirodymas

Aktoriaus Vytauto Šapranausko juokeliai nedomina uteniškių. Jie jau antrą kartą boikotavo „Juodojo humoro turą“ per Lietuvą su V. Šapranausku priešakyje. Bent jau taip tvirtina renginio organizatoriai. Kovo 7 dieną turėjęs įvykti V. Šapranausko humoro vakaras Utenos daugiafunkciniame sporto centre – atšauktas. Portalui lrytas.lt šio centro direktorius Alvydas Surgautas sakė, kad uteniškiai neišpirko bilietų į humoro vakarą, todėl nuspręsta jį atšaukti.

Veidai ir vardai

„Chorų karų“ prodiuserė: „Negaliu pasakyti, kodėl projekte V. Šapranauskas nepasirodė“

Vieni jį mėgsta, kiti – ne. Vieni tikina, kad jo charizma ir neeilinis sugebėjimas neieškoti žodžio kišenėje gali išgelbėti net labiausiai nevykusį šou, o kiti lieka prie nuomonės, kad neretai aštrus ir sarkastiškas jo humoras peržengia visas įmanomas ribas. Vytauto Šapranausko nepasirodymas sekmadienį vykusiuose „Chorų karuose“ sukėlė daug diskusijų.