Skausmuose skęstanti A.Jolie gailisi dėl pašalintų krūtų

1/2

Užsienio žvaigždės

2013-11-30 11:29

Skausmuose skęstanti A.Jolie gailisi dėl pašalintų krūtų

Teksto dydis:

Angelina Jolie (38 m.) vėl kenčia. Po šį pavasarį Holivudo superžvaigždei atliktos abiejų krūtų šalinimo operacijos chirurgai labai greit jos moteriškas grožybes pakeitė implantais. Tačiau naujoji aktorės krūtinė tapo jos siaubingų kančių šaltiniu.

Sužinojusi, kad yra geno BRCA1 nešiotoja ir rizika susirgti krūties vėžiu siekia net 87 procentus, A.Jolie šių metų gegužės mėnesį ryžosi prevencinėms priemonėms ir nusprendė atlikti abiejų krūtų mastektomiją.

Holivudo žvaigždė neslėpė, kad šį drastišką žingsnį žengė dėl savo šeimos, baimindamasi, jog šeši vaikai anksti netaptų našlaičiais. A.Jolie dar jauna neteko savo motinos Marcheline Bertrand.

Ji mirė nuo kiaušidžių vėžio būdama 56 metų.

Vėžys nužudė ir kitą A.Jolie giminės moterį: kovą su krūties vėžiu pralaimėjo jos teta Debbie Martin. Ji išėjo anapilin būdama 61 metų.

Pritaikius nejautrą, abi A.Jolie krūtys buvo pašalintos po beveik 8 valandas trukusios operacijos. Po tokio sudėtingo chirurginio įsikišimo krūtų atkūrimo procedūra paprastai atliekama po 2–3 mėnesių. Jokiu būdu ne anksčiau.

Atrodo, kad Holivudo superžvaigždė nenorėjo visą laiką vaikščioti su bjauriais randais. Ir jau penktą dieną po operacijos chirurgai pradėjo triūsti ties nauja Holivudo superžvaigždės krūtine.

„Krūtų atkūrimas vyko dviem etapais. Iš pradžių po A.Jolie raumenimis buvo įterpti silikoniniai maišeliai. Prie jų prijungtas vamzdelis su švirkštu, per kurį kelias savaites buvo leidžiamas druskos tirpalas.

Silikoniniai maišeliai pamažu didėjo, ištempdami raumenis ir odą – tokiu būdu jie buvo ruošiami būsimiems krūviams, rašo „Lietuvos ryto“ priedas „Gyvenimo būdas“.

Po dviejų mėnesių silikoniniai maišeliai buvo pakeisti implantais“, – sakė superžvaigždės onkologė Kristi Funk.

Medikės teigimu, A.Jolie liko patenkinta rezultatu.

Bet žvaigždės džiaugsmas truko neilgai – naujoji jos krūtinė tapo siaubingų kančių šaltiniu.

Holivudo aktorei, kuri be komplikacijų ištvėrė dvigubą mastektomiją, dabar ramybės nei dieną, nei naktį neduoda skausmas.

Kodėl taip atsitiko?

Specialistų nuomone, A.Jolie raumenys dar nebuvo pasiruošę tokiems krūviams. Holivudo superžvaigždei reikėjo būti kantresnei – ilgiau palaukti ar pasirinkti mažesnio dydžio implantus.

„Man nereikėjo skubėti daryti krūtų atkūrimo operacijos“, – dabar savo klaidą jau pripažįsta ir A.Jolie.

Holivudo superžvaigždė pasiryžusi atsisakyti šių implantų. Ji trokšta tiktai vieno – atsikratyti ją kankinančio skausmo.

A.Jolie ketina išsioperuoti ir kiaušides, nes aktorės riziką susirgti kiaušidžių vėžiu medikai vertina 50 procentų.

Beje, kai kurie gydytojai rekomenduoja moterims, kurios nebeplanuoja turėti daugiau vaikų, pašalinti kiaušides esant 40 procentų ir didesnei vėžio rizikai, nors tai ir gali sukelti ankstyvą menopauzę.

Parengė Ona Kacėnaitė

Man patikoNeblogaiMan nepatiko

Užsienio žvaigždės

Abiejų krūtų pašalinimo operaciją iškentusi A.Jolie neprarado žavesio

Šeštadienio vakarą Jungtinėse Valstijose vyko garbės „Oskaro“ premijų įteikimo ceremonija. Šią premiją, kaip ir pagrindinę Oskaro premiją, skiria Amerikos kino meno akademija. Aktorei Angelinai Jolie skirtas specialusis Jeano Hersholto apdovanojimas už individualų indėlį į humanitarinę veiklą. Į apdovanojimų ceremoniją Holivudo žvaigždę atlydėjo sutuoktinis Bradas Pittas ir sūnus Maddoxas. Šiai išskirtinei progai A.Jolie pasirinko išskirtinę aprangą. Žemę siekianti juoda suknia buvo dekoruota žėrinčiomis aplikacijomis. Gana didelę iškirptę pridengė juodas gipiūro audinys.

TV antena

A.Jolie su mylimuoju susipažino rankose laikydama šautuvą

Viena gražiausių pasaulio moterų, šešių vaikų motina 38 m. Angelina Jolie yra sukūrusi bene daugiausia kovinių vaidmenų. Net gyvenimo partnerį ji susirado rankose laikydama šautuvą – 2005-aisiais kartu su Bradu Pittu filmavosi veiksmo komedijoje „Ponas ir ponia Smitai”.

Konkursai

Kaunietės svajos apie naktį su roko žvaigžde sukėlė sutuoktinio pavydą

„Robbie - vienintelis vyras, kuriam atsiduočiau nedraugavus“ – pasakiau draugėms, išvydus ir išgirdus Robbie Williamsą. Deja, tai išgirdo ir mano vyras...Dar spėjau pasitaisyti: „Po tavęs, brangusis, po tavęs...“ Aš niekada nebuvau melomanė, žinau tik du atlikėjus: R.Williamsą ir Andrių Mamontovą. Lenkiuosi tik jų Dievams.

Užsienio žvaigždės

A. Jolie – daugiausia uždirbanti JAV aktorė

Angelina Jolie, kuri didžiajame ekrane vėl pasirodys su filmu „Maleficent“, yra geriausiai apmokama Holivudo aktorė ir pernai uždirbo 33 mln. dolerių, paskelbė „Forbes“. Nors jokiame veiksmo filme nesifilmavo nuo 2010 metų „Turisto“ (The Tourist), ji lengvai įveikė šiemetinę geriausios aktorės „Oskaro“ laureatę, „Bado žaidynių“ (Hunger Games) žvaigždę Jennifer Lawrence, kuri su uždirbtais 26 mln. dolerių liko antroje vietoje.