Nuotakos neišsirenkantis princas Harry susitikinėja su viena mergina, tačiau myli kitą

1/7

Užsienio žvaigždės

2013-04-09 13:35

Nuotakos neišsirenkantis princas Harry susitikinėja su viena mergina, tačiau myli kitą

Teksto dydis:

Teigiama, kad Didžiosios Britanijos princas Harry vis dar tebemyli savo buvusią merginą Chelsy Davy ir dėl to esą neskuba vesti dabartinės savo draugės.

Naujoje neoficialioje biografijoje apie šį 28 metų karališkąjį viengungį pasakojama, kad, nepaisant prieš trejus metus įvykusio išsiskyrimo, Chelsy vis dar gali tapti princo žmona.

Dienraščio „The Daily Mail“ specialiame priede „Harry: žmonių princas“ rašoma, kad princas svarsto galimybę dabartinę merginą, 24 metų Cressida Bonas, kada nors vesti.

„Ji labai tvirta ir geriausiai tinka tapti princo nuotaka. Ji tikriausiai yra už jį intelektualesnė, ir lažinuosi, kad atėjus laikui jis pasirinks ją tapti savo princese“, - citavo biografas vieną iš princo draugų.

Princą Harry su Cressida pernai supažindino jo pusseserė princesė Eugenie. Taigi nenuostabu, kad princesės mama, Jorko hercogienė Sarah Ferfuson taip pat palaiko Cressidos, kaip būsimosios princo žmonos, kandidatūrą. Teigiama, kad teta netgi ragino savo sūnėną kuo greičiau pasipiršti Cressidai, bet Harry dar nepasiruošęs eiti prie altoriaus.

Galbūt taip yra todėl, kad princas nepamiršo savo buvusios meilės Chelsy.

„Nenurašykite Chelsy. Ji septynerius metus buvo jo gyvenimo meilė, ir manęs nestebintų, jei netolimoje ateityje ji vėl atsirastų jo gyvenime. Aš manau, kad jie vienas kitą myli ir galų gale vėl bus kartu. Tiesą sakant, ir jai nepatiks, kad aš tai sakau, tikiu, kad jie susituoks, kai Chelsy įsitikins, jog Harry liovėsi lakstyti paskui kitas“, - kalbėjo kitas princo draugas.

Chelsy su pertraukomis draugavo su princu Harry 2004-2010 metais. Harry savo buvusiam mokyklos laikų draugui yra teigęs, kad ši mergina yra jo gyvenimo meilė.

Parengė Giedrė Balčiūtė

Man patikoNeblogaiMan nepatiko

Užsienio žvaigždės

JAV gubernatorius apie susitikimą su princu Harry: „Niekas nuogai neišsirenginės“

Šių metų gegužę lankydamasis Jungtinėse Valstijose princas Harry turės būti apsirengęs, bent jau būdamas Naujajame Džersyje, sako šios valstijos gubernatorius. Chrisas Christie, tvirto sudėjimo respublikonas, kuris nevynioja žodžių į vatą, sakė, jog užtikrins, kad pasilinksminti mėgstantis britų princas nebesidarkytų taip, kaip Las Vegase per praėjusį savo apsilankymą Amerikoje.

Užsienio žvaigždės

Po nuogybių skandalo princas Harry vengia Las Vegaso

Pastarąsias dienas JAV viešėjęs princas Harry (28 m.) jau pakeliui į Didžiąją Britaniją. Prieš tai princas dar aplankys nacionalines Arlingtono kapines, nacionalinį Walterio Reedo medicinos centrą. Bakingamo rūmai išplatino pranešimą, kurio patikino, jog šį kartą princas neužsuks į Las Vegasą. Būtent šiame nuodėmių mieste princas Harry buvo nufotografuotas nuogas.

Marga planeta

Princas Harry bando atsikratyti lėbautojo įvaizdžio

Didžiosios Britanijos princas Harry bando pakeisti savo, kaip lėbautojo įvaizdį. Lesote jis pristatė labdaros projektą, skirtą padėti vaikams. Labdaros projektas skirtas padėti našlaičiams ir sunkiai besiverčiantiems vaikams. Princas viliasi, kad tokiu jo poelgiu didžiuotųsi princesė Diana.

Užsienio žvaigždės

Princas Harry Lesote pramogavo su Afrikos vaikais

Didžiosios Britanijos princas Harry trečiadienį apsilankė Lesote, kur vykdo kelis labdaros projektus, ir rado laiko pabendrauti ir net pašokti su jau ne pirmą kartą jo lankomos Afrikos karalystės vaikais.

Užsienio žvaigždės

Blondinė, užkariavusi princo Harry širdį

Britai džiūgauja – princo Williamo žmona Kate laukiasi, o jo brolis Harry pagaliau įsimylėjo. Mėlynakė blondinė Cressida Bonas ne juokais apsuko princo galvą. Pora pradėjo susitikinėti dar vasarą, tačiau dabar santykiai darosi vis rimtesni. Kuo C. Bonas sugebėjo apžavėti skandalingąjį princą? Atsakymas gali būti paprastas, mat pati Cressida, toli gražu, ne iš kelmo spirta. Ji ne tik graži, komunikabili ir linksma, bet ir šiek tiek pakvaišusi, kaip ir pats Harry.

Užsienio žvaigždės

Princas Harry - tinkamiausias viengungis pasaulyje

Britų princas Harry buvo išrinktas tinkamiausiu viengungiu pasaulyje ir šiuo požiūriu aplenkė nemažai aktorių ir kitų įžymybių, tarp jų - George'ą Clooney ir Jacką Nicholsoną. Harry aplenkė garsiausius Holivudo viengungius - G. Clooney ir J. Nicholsoną.