Kiek kainuoja A. Pugačiovos ir M. Galkino pilies išlaikymas?

1/10

Užsienio žvaigždės

2012-12-07 12:46

Kiek kainuoja A. Pugačiovos ir M. Galkino pilies išlaikymas?

Teksto dydis:

Jau kurį laiką Maksimas Galkinas ir Ala Pugačiova gyvena pagal specialų užsakymą pastatytoje pilyje. Ji pastatyta Pamaskvyje, Griazio kaime. M. Galkinas savo statė pilį daugiau nei šešerius metus ir įdėjo tiek pinigų, kad ir pats nepajėgė suskaičiuoti. Tačiau tai dar ne viskas – pilį išlaikyti kainuoja, rašo sobesednik.ru.

Pilies išlaikymas sutuoktiniams kainuoja apie 130 tūkst. rublių (apie 11 tūkst. litų) per mėnesį. Baseino išlaikymas kainuoja dar 105 tūkst. rublių (apie 9 tūkst. litų), o pilies eksploatacija ir techninis išlaikymas – 120 tūkst. rublių (apie 10 tūkst. litų).

Vien pilies apsaugai ir patarnautojams sumokama per 180 tūkst. rublių (apie 16 tūkst. litų). Taigi, iš viso pilies išlaikymas Rusijos įžymybėms kainuoja 655 tūkst. rublių per mėnesį. Tai būtų apie 56 tūkst. litų per mėnesį.

Prie M. Galkino ir A. Pugačiovos pilies įėjimo pasitinka mitiniai drakonų pavidalo padarai – gargulijos, kurių pašaukimas - užmušti visus nekviestus svečius. Beje, gargulijos sutinkamos prie daugelio senovinių Europos pilių.

Pilyje yra keturi svečių kambariai, Alos ir Maksimo miegamasis, salė, kur jie priima svečius, virtuvė su kambarėliu ir baseinas. Yra dar viršutinis aukštas, kuriame M. Galinas dirba ir ilsisi.

Prie įėjimo šeimininkus ir pilies svečius pasitinka riteris.

„Tai - antikvariatas, XIX amžius. Tais laikais buvo madinga gaminti riterių ginkluotės kopijas. Tai - ne kovinė, o dovanoms skirta ginkluotė“, – žurnalui „Tainy zviozd“ anksčiau pasakojo M. Galkinas.

Visas pirmojo aukšto holas įrengtas romaninės gotikos stiliumi. Grindys išklotos marmurinėmis plytelėmis šachmatų lentos principu. Ant sienų kabo antikvariniai paveikslai ir brangūs šilkiniai kilimai iš Centrinės Azijos.

Man patikoNeblogaiMan nepatiko

Vaikai

Geriausios dietos pagal Rusijos primadoną A. Pugačiovą

Rusų scenos žvaigždė dėmesingai išanalizavusi žinomas dietas, jas truputėlį pakoregavo savo nuožiūra ir gavo kur kas veiksmingesnes liesėjimo metodikas. Agurkų ir kiaušinių dieta. Žinomą valomąją agurkų dietą Rusijos primadona Ala Pugačiova padarė sotesne, į savo valgiaraštį pridėjusi dar ir kiaušinių. Laikantis šios dietos, per dieną galima suvalgyti 500 gramų šviežių agurkų ir du virtus kiaušinius. Bet ne iš karto, o išskirstyti 3-4 kartams iki šešių valandų vakaro. Desertas pakeičiamas 200 gramų liesos varškės.

Užsienio žvaigždės

A. Pugačiova papasakojo, kaip nori numirti

„Kai iškeliausiu toli toli - nesikankindama ir dėl nieko nesibaimindama, gal būt kas nors labai lengvai atsidus, o gal kas nors pravirks. Galbūt“, - šias eilutes Rusijos scenos primadona sudainavo praėjus keliems metams jau po jos garsiosios „Arlekino“. O dabar, praėjus 33 metams, žvaigždė vis dažniau prabyla apie tai, kas neišvengiama. „Mirties nebijau. Tegu bijo tie, kieno sąžinė nešvari“, - sako Rusijos primadona. Neseniai A. Pugačiova nusipirko vietą kapinėse, kur amžinojo poilsio atgulę jos tėvai ir brolis. Garsioji atlikėja jau net suplanavo savo laidotuves.

Muzika

Lietuvos žiūrovams - A. Pugačiovos geriausių dainų koncertas

„Kokias dainas jūs dainavote II-ojo pasaulinio karo metais?“ – Ala Pugačiova prisiminė neseniai jai užduotą mažo berniuko klausimą. Jį išgirdusi pilna Alos gerbėjų susirinkusi salė leipo juokais. Tačiau šiame su Alos Borisovnos biografija prasilenkiančiame klausime iš tikrųjų yra tiesos – atrodo, kad garsiausia visų laikų Rusijos dainininkė, pripažinta įtakingiausia šalies moterimi, scenoje yra amžinybę.

Užsienio žvaigždės

A. Pugačiova rengiasi savo laidotuvėms

Rusų scenos primadona Ala Pugačiova įsigijo vietą Kuzminkos kapinėse, kuriose palaidota jos motina. 63 metų dainininkė nusprendė iš anksto pasirūpinti amžinojo poilsio vieta. Dainininkė A. Pugačiova vis dažniau susimąsto esanti tik laikina viešnia šioje žemėje. Neseniai į žiniasklaidą prasiskverbė informacija apie jos testamentą, pagal kurį visus jos turtus paveldi duktė Kristina Orbakaitė ir anūkas Nikita Presniakovas. Nors primadona paneigė šiuos gandus, bet nėra dūmų be ugnies.

Užsienio žvaigždės

A. Pugačiova paskelbė testamentą, jos vyras M. Galkinas jame neminimas

Scenos primadona vadinama rusų estrados dainininkė Ala Pugačiova paviešino savo testamentą. Juo savo turtą ji padalijo perpus dukteriai Kristinai Orbakaitei ir vyresniajam anūkui Nikitai Presniakovui. A. Pugačiovos palikimas - tai penkių kambarių butas Maskvoje, Arbato rajone (jį kadaise primadonai padovanojo Ruslanas Baisarovas, antrasis Kristinos vyras), dviejų aukštų namas ir žemės sklypas prie Istros upės Maskvos srityje, vila Majamyje, vertinama 2 mln. JAV dolerių, penki prabangūs automobiliai ir įvairių bendrovių akcijos.

Užsienio žvaigždės

63-ąjį gimtadienį atšventusi A. Pugačiova ruošiasi M. Galkinui pagimdyti vaiką

Pastaruoju metu Rusijos pramogų verslo žvaigždės patiria vaikų bumą. Bet kaip teigia šalies žurnalas „Tainy zviozd“, svarbiausias įvykis - dar ateityje. Juk artimiausiu laiku mamyte ir tėveliu ketina tapti jaunavedžiai Rusijos primadona Ala Pugačiova ir parodijų meistras Maksimas Galkinas.

Užsienio žvaigždės

A. Pugačiovos ir M. Galkino pilį saugo mistinės būtybės

Jis statė savo pilį daugiau nei šešerius metus ir įdėjo tiek pinigų, kad ir pats nepajėgė suskaičiuoti. Tik praėjusį birželį garsusis jumoristas Maksimas Galkinas ir primadona Ala Pugačiova įsikėlė į naują lizdelį. Dviejų žvaigždžių namo interjerą gali įvertinti visi norintys. Talentingi architektai, įgyvendinę didžiulius, turtinga fantazija paženklintus Maksimo sumanymus, - Anatolijus Golevas ir Vera Gorlicina pilies kambarių nuotraukas išplatino internete. Prie namo įėjimo pasitinka mitiniai drakonų pavidalo padarai - gargulijos, kurių pašaukimas užmušti visus nekviestus svečius. Beje, gargulijos sutinkamos prie daugelio senovinių Europos pilių. „Jos turi neįleisti tamsiųjų jėgų į mūsų namus. Aš su gargulijomis jau susidraugavau. Šios būtybės prie įėjimo neleis mums susenti“, - sako Ala Pugačiova.