C.Diaz atskleidė, kaip atsikratė ilgą laiką ją kankinusių spuogų

1/1

Užsienio žvaigždės

2014-01-11 23:35

C.Diaz atskleidė, kaip atsikratė ilgą laiką ją kankinusių spuogų

Teksto dydis:

Holivudo aktorė Cameron Diaz prabilo apie vieną aktualiausių problemų paauglių gyvenime – spuogus. Knygos „The Body Book“ autorė atskleidė, kad būtent nesveikas maistas tapo jos probleminės odos priežastimi. Žurnalui „Seventeen's“ C.Diaz teigė, kad skausmingi giluminiai spuogai kadaise vedė ją iš proto ir vertė jaustis apgailėtina.

„Mane kankino siaubinga aknė – gilūs, pūlingi spuogai, tokie, nuo kurių skauda visą veidą. Bijojau šitokia rodytis žmonėms. Draugai sakydavo, kad nieko nepastebi, tačiau aš atrėždavau, kad tai vienintelis dalykas, kurį mato kiti žmonės! Veido odos vizualiai išlyginti nepadėjo nei maskuoklis, nei kreminė pudra – tos gėdos, kurią jaučiau dėl savo veido, negalėjo numalšinti niekas.

Tuo pat metu, buvau liekna mergina, kuri galėjo valgyti viską, kas papuola po ranka ir niekuomet nepriaugti svorio. Jeigu frazė „esi tai, ką valgai“, yra tiesa, tuomet aš turėjau būti burita su daug sūrio ir padažo! Būtent tas keptas, termiškai apdorotas netikras maistas kėlė hormonų audras mano organizme – įsivaizduokite, kaip tuo metu turėjo atrodyti mano veidas“, – prisimena C.Diaz.

Aktorė prisipažįsta, kad išbandė visas žinomas priemonės kovoje su spuogais, tačiau atsikratyti bėrimų jai padėjo būtent mitybos pokyčiai. Kai C.Diaz atsisakė nesveiko maisto – jos aknė dingo kaip į vandenį, o ji pati pasijuto kur kas gyvybingesnė ir energingesnė.

Man patikoNeblogaiMan nepatiko

Užsienio žvaigždės

C.Diaz apie botokso injekciją: „Žvelgiau į veidą, kuris man nepriklausė“

Holivudo aktorė Cameron Diaz džiaugiasi savo naujausiu kūriniu – dienos šviesą gruodžio 31-ąją pasiekė jos ilgai „brandinta“ knyga „The Body Book“, kurioje įžymybė atvirai pasakoja apie kūno puoselėjimą, veido odos problemas, intymiosios vietelės šukuosenas ir kalba daugeliu kitų aktualių temų. Tačiau kai ko aktorės gerbėjai, veikiausiai, nesitikėjo – knygoje C.Diaz prisipažįsta kadaise įtikėjusi botulino toksino galia, o po procedūros – kaip mat pasigailėjusi.

Medicinos žinios

Odos pokyčiai – sielos būsenos atspindys

Jeigu ant veido atsirado spuogų ar raukšlių, būtina griebtis ne tik kosmetikos priemonių, bet ir dvasinių permainų. Kinų medicina teigia, kad odos pakitimai atspindi žmogaus vidinę būseną. „Kūnas – tai tarpusavyje glaudžiai susijusių fizinės ir dvasinės sistemų atspindys. Todėl išorinius pokyčius įmanoma pakoreguoti tik supratus, kas juos sukėlė“, – teigė kinų medicinos žinovas italų profesorius Maurizio Corradinas. Jo teigimu, spuogai ant veido ir inkštirai išduoda jautrią sielą, paslėptą liūdesį, baimę parodyti tikruosius jausmus, nepasitikėjimą kitais.

Užsienio žvaigždės

Aktorė C.Diaz išleido savo pirmąją knygą

Apie tai kaip 41-ąjį gimtadienį atšventusiai Cameron Diaz pavyko išlaikyti puikias kūno linijas, ji papasakojo savo pirmajame kūrinyje „Kūno knyga“. Joje Holivudo žvaigždė atskleidė paslaptį kaip veiksmingai treniruoti kūną, tapti sveikesne, stipresne ir laimingesne.

Užsienio žvaigždės

C.Diaz be makiažo - eilinė moteris

Gražuolė Holivudo aktorė Cameron Diaz nusprendė nudžiuginti gerbėjus ir pasidalinti nuotrauka, atskleidžiančia, kaip šioji atrodo be preciziškai vizažistų atlikto makiažo ir natūraliai vilnijančiais plaukais. „Vienas iš tų momentų, kuriais didžiuojuosi labiausiai“ – toks užrašas lydėjo įžymybės „Instagram“ paskyroje patalpintą nuotrauką.

Užsienio žvaigždės

Ar be makiažo žvaigždės tokios pat gražios?

Viskas prasidėjo nuo paprasto savęs fotografavimo. Tuomet sekė fotografavimasis sporto salėje, o dabar, panašu, įžymybės užsigeidė pademonstruoti natūralų savo grožį. Galbūt žvaigždės panoro įrodyti, kad po storu makiažo sluoksniu slepiasi ne ką mažiau dailus veidelis? Juk visuomenėje įprasta manyti, kad didelė banko sąskaita garantuoja patrauklią išvaizdą arba apsilankymą pas plastikos chirurgą.