Šiurpioje avarijoje Dž. Butkutei gyvybę išgelbėjo pranašiška Elegijaus nuojauta

1/1

TV antena

2013-01-24 13:06

Šiurpioje avarijoje Dž. Butkutei gyvybę išgelbėjo pranašiška Elegijaus nuojauta

Teksto dydis:

„Kai su Elegijumi važiavome automobiliu, staiga jis man liepė užsisegti saugos diržą. Nustebau, nes Elegijus jau įpratęs, kad visuomet važiuoju neprisisegusi diržo. Prisisegiau, o po 10 minučių mes jau buvome griovyje“, – šiurpios avarijos detales šį vakarą TV3 laidoje „Nuodėmių dešimtukas“ dėstys Lietuvos pop scenos deivė Džordana Butkutė. Kokia mistinė nuojauta apsaugojo Elegijų ir jo žmoną nuo tragiškos nelaimės?

Garsi dainininkė įsitikinusi – mirties ji išvengė tik pranašiškos vyro nuojautos dėka! „Po avarijos automobilį reikėjo vežti į sąvartyną, o man tik nuskilo dantukas. Jei ne laiku prisisegtas saugos diržas, – manęs čia jau nebūtų“, – jau šį vakarą 19.50 val. TV3 laidoje „Nuodėmių dešimtukas“ dėstys visų greidžiamiausia dainininkė.

Kokios būrėjos pranašystės jau išsipildė „Chorų karų“ generolei Donaldai Meiželytei? Kas per nuojauta ar paslaptingos mistinės galios išgelbėjo kitas Lietuvos žvaigždes? Kokiomis aplinkybėmis mirties išvengė politikas Vytenis Andriukaitis? Kaip skandalingajam Linui Karaliui pavyko išlipti iš alkoholio liūno?

Iš 250 tūkstančių internautų balsų sudarytas mistinių įvykių TOP 10-ukas – jau šį vakarą TV3 laidoje „Nuodėmių dešimtukas“.

Man patikoNeblogaiMan nepatiko

TV antena

Paviešintos intriguojančios detalės apie Lietuvos įžymybių vestuves

„Žilvino Grigaičio vestuvės galėjo kainuoti ir du šimtus, ir penkis šimtus tūkstančių. Tokio lygio žmonėms vestuvių kainai ribos nėra“, – tikina ekspertė, žinoma vestuvių planuotoja Diana Sugintienė. Jau rytoj, ketvirtadienį, TV3 laidoje „Nuodėmių dešimtukas“ ji pakomentuos dešimties įspūdingiausių Lietuvos įžymybių tuoktuves.

TV antena

Laimingiausia moterimi besijaučianti Dž. Butkutė užsimena apie šeimos pagausėjimą

Iki šiol tūkstančių klausytojų dievinama dainininkė prabils ir apie didžiausius gyvenimo sukrėtimus bei atradimus. „Elegijus visą save atidavęs man. Kartais net pagalvoju, už ką man Dievas tiek daug davė, – apie neseniai iš sužadėtinio statuso vyru tapusį Elegijų Strasevičių kalba Džordana. – Aš esu pati laimingiausia moteris pasaulyje. Per šimtą metų gimsta vienas toks žmogus, kaip Elegijus, ir jis atiteko man.“

Veidai ir vardai

2012 metų Lietuvos garsenybių vestuvės (rinkimai)

Besibaigiant seniesiems metams portalo lrytas.lt skaitytojams siūlome prisiminti 2012 metais susituokusias mūsų šalies žinomas poras ir balsuojant išrinkti gražiausias vestuves. Televizijos laidų vedėjas Paulius Skučas amžiną meilę mylimajai Indrei Kuodytei prisiekė vasario 3 dieną Vilniaus Santuokų rūmuose. Tekėdama jaunoji pasirinko Kuodytės-Skučienės pavardę. Pora draugavo penkerius metus. Plungėje ištekėjo televizijos laidų vedėja, aktorė Jurgita Jurkutė. Gimtojoje Plungėje mergina ištarė lemtingąjį „taip“ septyniolika metų vyresniam savo draugui verslininkui Ryčiui Širvaičiui. J. Jurkutė ištekėjusi pasirinko Širvaitės pavardę.

Aktualijos

Dž. Butkutės vestuvių puota – netinkamu metu

Trankiai švęsti vestuves advento metu - prasto skonio ženklas. Bent jau taip mano Katalikų bažnyčios atstovai. Atkreipti dėmesį į šią aplinkybę privertė trečiadienį Kauno Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų (Vytauto Didžiojo) bažnyčioje įvykusios vestuvės. Dainininkė Džordana Butkutė sumainė žiedus su ilgamečiu draugu Elegijumi Strasevičiumi. Ar gali būti, kad pora nepaiso Katalikų bažnyčios, kurioje susituokė, papročių? Ar rengdami didelę vestuvinę šventę Žalgirio arenoje jie pertraukia džiugų, bet ramų Kristaus laukimą?