Realybės šou „Paslapčių namai“ – tiesiogiai 24 valandas per parą

1/1
Teksto dydis:

Visame pasaulyje populiaraus realybės šou „Paslapčių namai“ (Secret Story) didžioji tiesioginė premjera TV3 eteryje – jau kovo 2-ąją. Į šou, ažiotažą sukėlusį Olandijoje, Prancūzijoje, Portugalijoje ir Pietų Amerikoje, lietuviai tiesiog veržiasi, tikėdamiesi, kad būtent jų paslaptys – pačios didžiausios ir... sudėtingiausiai išaiškinamos. Čia virs tikras gyvenimas, o detektyvais tapę žiūrovai galės sekti kiekvieną dalyvių žingsnį.

Pirmą kartą Lietuvos televizijų istorijoje realybės šou transliuos net trys kanalai – TV3, TV6 ir TV8, o tikra bomba internautams ir paslapčių medžiotojams taps tiesioginė, kiaurą parą – 24 valandas, septynias dienas per savaitę, vyksianti „Paslapčių namų“ transliacija populiariausioje televizijoje internete TV3 Play.

Uždaryti vienoje patalpoje, filmuojami ištisą parą, net tris mėnesius šie žmonės bendraudami ir pramogaudami sieks vieno tikslo – laimėti. Kuo daugiau atskleistų paslapčių – tuo didesnis laimėjimas.

Dieną kiekvienas mūsų stengiamės parodyti geriausias savo puses ir savybes – natūralu, kad taip elgsis ir „Paslapčių namų“ gyventojai – gražūs, šarmingi, entuziastingi, įdomūs, linksmi ir paslaptingi. Tačiau kokias savo asmenybių puses jie atskleis užgesus šviesoms? Kokias pinkles regs konkurentams? „Norint laimėti 100 000 litų grynais galima nueiti labai toli. Visa tai stebėti unikalią galimybę turės tik TV3 Play žiūrovai. Tik jie realiu laiku, bet kuriuo paros metu savo akimis matys čia ir dabar vykdomus sąmokslus, intrigas, meilės ar pavydo istorijas“, – pasakoja populiariausios Lietuvoje televizijos internete koordinatorė Aistė Povilauskaitė.

Kiekvienas „Paslapčių namų“ dalyvis gaus 5 000 litų. Jei realybės šou dalyvis neišsaugos savo paslapties, pinigus praras, o paslaptį išaiškinusysis laimės priešininko pinigus. Dalyvis, praradęs paslaptį, nebūtinai paliks šou. Kas paliks šou, spręs TV3 žiūrovai, balsuodami tiesioginio eterio metu. „Paslapčių namų“ laimėtojas gaus 50 000 litų. Dar tokią pat pinigų sumą dalyvis galės susirinkti iš kitų, įmindamas jų paslaptis. Pagrindinė „Paslapčių namų“ intriga – išsaugoti savo paslaptį iki šou pabaigos!

Man patikoNeblogaiMan nepatiko