R. Kirilkinas lovoje užtiktas su Radžio nuotaka Daiva

1/3

TV antena

2013-02-15 16:01

R. Kirilkinas lovoje užtiktas su Radžio nuotaka Daiva

Teksto dydis:

LNK realybės šou „Turtai ir šlovė“ įvykiai pasisuko neprognozuojam linkme, kai rezidencijoje apsigyveno vienas populiariausių ir skandalingiausių šalies atlikėjų Ruslanas Kirilkinas. Atlikėjas atvyko sau ir visiems Lietuvos žmonėms įrodyti, kad jis gali laimėti bet kurį realybės šou.

Jau pirmosiomis dienomis įvyko kai kas netikėta. Tai, kas kitus „Šlovės ir turtų“ gyventojus verčia netikėti kalbomis apie Ruslano Kirilkino homoseksualumą. Šou dalyviai įsitikinę, kad atlikėją domina ne tik vyrai ir prisipažinimai apie homoseksualumą – tik kruopščiai suplanuotas viešųjų ryšių planas.

LNK laidos dalyvių kalbas tik dar labiau sustiprino vaizdas, kurį pavyko užfiksuoti televizijos kameroms. Vaizdo medžiagoje matyti, kaip Ruslanas bučiuoja šou dalyvę, skandalingąją erotinių šokių šokėją Daivą Pudžemytę.

Mergina įsitikinusi: „Jis mažų mažiausiai biseksualus“. Ir visiems įrodinėja, kad atlikėjas nėra gėjus.

Į „Šlovės ir turtų“ rezidenciją Ruslanas atvyko prieš kelias dienas. Kaip garbiam svečiui, jam buvo įteikti raktai nuo liukso apartamentų, į kuriuos iki šiol kojos nebuvo įkėlęs nė vienas „Šlovės ir turtų“ gyventojas. Į prašmatnius apartamentus Ruslanas įsikėlė ne vienas – pakvietė kartu apsigyventi Daivą, vieną ryškiausių „Radži ieško žmonos“ nuotakų.

„Aš pradedu jį įsimylėti, - prisipažino Daiva. – Ir man jau visiškai neskauda, kad netapau Radži žmona. Nežinau, kas su manimi darosi. Raustu, kai jį pamatau. Darosi sunku kvėpuoti. Ruslanas iš tikrųjų yra nuostabus, jis toks... vyriškas“.

Erotinių šokių atlikėja nusprendė kaip reikiant apsukti galvą garsiam atlikėjui. Mergina Ruslanui Kirilkinui parodė, ką geriausiai moka – miegamajame šoko viliotinį. Daiva pas Ruslaną liko nakvoti kelias naktis.

Tačiau ne visi „Šlovės ir turtų“ gyventojai taip karštai priėmė žvaigždę. Jam tenka išgyventi tai, ką ne kartą patyrė gatvėje. Vyriškoji rezidencijos pusė jo atžvilgiu negaili užgaliojimų ir net riebių keiksmažodžių.

Man patikoNeblogaiMan nepatiko

TV antena

Radži užpyko ant „Šlovės ir turtų“ dalyvio

Pagrindinis realybės šou „Šlovė ir turtai“ prizas – 50 tūkst. litų nenukrito iš dangaus. Šie pinigai – Radžio. Taigi garsus vyras turi teisę daryti viską – kritikuoti, skirti specialias užduotis, o prireikus – netgi išmesti iš viso realybės šou.

TV antena

Į televiziją sugrįžo iš „Kelias į žvaigždes” pažįstamas Rūlė

Vargu ar Lietuvoje yra bent vienas žmogus, neatsimenantis kultinio LNK realybės šou „Kelias į žvaigždes”. Šio projekto dalyvius per keletą dienų užgriuvo žvėriškas populiarumas. Kai kurie jų dar dabar sėkmingai koncertuoja, o kai kurie visiškai dingo iš viešumos. Vienas tokių – marijampolietis Rolandas Skirpkaitis – Rūlė. Po keleto metų visiškos tylos skandalistas grįžta į viešumą. Jis – naujasis realybės šou „Šlovė ir turtai” dalyvis.

TV antena

„Šlovę ir turtus” paliko M. Bui neįtikęs ir moterimi mėgstantis persirengti Nerijus

Šį trečiadienį per tiesioginę LNK realybės šou „Šlovė ir turtai” transliaciją savo pomėgiu persirengti moterimi spėjęs pagarsėti Nerijus paliko išsvajotąją žvaigždžių kalvę. LNK televizijos žiūrovai nusprendė, kad dėl pripažinimo ir 50 tūkst. litų prizo vertesnė kovoti kaunietė Vilma. Antradienio serijoje įmantraus namo gyventojai vienas kitam dalino pliusus ir minusus, šiame šou pavadintus deimantais ir akmenimis.

TV antena

„Šlovės ir turtų” dalyvių likimas – M. Bui rankose

Kas antrą trečiadienį LNK televizijos žiūrovai tiesiogiai stebės didžiąją realybės šou „Šlovė ir turtai” intrigą – išlikimo vakarą. Kas antrą savaitę vienas pinigų ir pripažinimo ištroškęs dalyvis liks nieko nepešęs ir nuleidęs galvą paliks „Šlovės ir turtų” rezidenciją. Antradienio serijoje įmantraus namo gyventojai vienas kitam dalino pliusus ir minusus, šiame šou pavadintus deimantais ir akmenimis.

TV antena

Realybės šou dalyvė Vilma: „Nesuprantu, kodėl manęs visi nemėgsta”

Realybės šou „Šlovė ir turtai” praėjusią savaitę startavo su jau puikiai LNK televizijos žiūrovams pažįstamomis merginomis. Penkios grandioziniame projekte „Radžis ieško žmonos” svajonių jaunikio širdies nelaimėjusios panelės panoro tapti ne tik dar labiau žinomos, bet ir turtingos. Jos pradėjo kovą dėl didžiojo 50 tūkst. litų prizo ir, aišku, pripažinimo.

TV antena

M. Bui realybės šou vedėjai pavertė tarnaite

Prieš keletą metų dešimtimis skandalų sužibėjusi Marina Bui pasiryžo grįžti į viešumą. 25 metų blondinė tapo LNK realybės šou „Šlovė ir turtai” dalyve. Tačiau vargu ar Marina galėjo nuspėti, kad iš naujo atsiradus televizijos eteryje bus ir džiaugsmingų, ir ne tokių malonių akimirkų.

TV antena

„Šlovė ir turtai“ dalyviai: Radžio nuotakos ir M. Bui

Suradusi Radžiui nuotaką LNK veliasi į naują avantiūrą. Ženklu N-14 apdraustame realybės šou „Šlovė ir turtai“, kurį veda verslininkė Gintarė Gurevičiūtė (26 m.) ir šokėjas Tadas Rimgaila (28 m.), po vienu stogu gyvena būrelis jaunų žmonių. Bandydami atskleisti kokį nors savo talentą realybės šou dalyviai varžosi dėl 50 tūkstančių litų prizo.