„Paslapčių namų“ savaitės finalo rezultatai suerzino visus projekto dalyvius

1/1

TV antena

2013-04-13 21:06

„Paslapčių namų“ savaitės finalo rezultatai suerzino visus projekto dalyvius

Teksto dydis:

Šeštadieniai realybės šou „Paslapčių namai“ dalyviams yra ypatinga diena. Būtent tuomet du šou dalyviai atsiduria ties iškritimo riba. Šį šeštadienį, per projekto mediumą, dėl išlikimo kovojo Dileta ir Jolita.

Teisininkė, motociklų sporto rekordininkė Jolita – kietas riešutėlis. Ji akimirksniu sugebėjo į savo rankas perimti viso paslaptingojo namo valdymą, o prieš keletą dienų Jolita įminė Diletos paslaptį. Paaiškėjo, kad Dileta buvo uždaryta į vienuolyną.

Prieš paskelbiant televizijos žiūrovų balsavimo rezultatus susigraudino visi projekte likę nariai. Tokį jautrumą Dileta greitai paaiškino: „Buvo visokių akimirkų. Ir juokėmės, ir verkėm kartu. Mes tapome mažyte šeima“.

Ties iškritimo riba atsidūrusios merginos atviravo, ką veiktų išėjusios iš „Paslapčių namų“. Jolitos pirmasis darbas – nusipirkti kebabą, o Diletos – dešimt kartų apibėgti aplink Gariūnų turgavietę.

Šeštadienio transliacija pažėrė netikėtumų. Nors Jolita surinko daugiau balsų nei Dileta, mediumo proga nei viena mergina nepaliko laidos, o žiūrovų balsai tapo jų pinigais. Tai buvo šokas ne tik Jolitai ir Diletai, bet ir likusiems projekto nariams.

„Nesąmonė“, „Taip neturi būti“ ir „Kas čia vyksta?“ – frazės, kurias kartojo visi „Paslapčių namų gyventojai.

Tai ne vienintelė vakaro staigmena. Atskleista, kad paslaptingasis Balsas Tomui pasiūlė sandėrį – jei šis iki antradienio nekrapštys nosies, gaus papildomus 2 tūkst. litų ir galimybę atspėti kito dalyvio paslaptį.

Tas pats paslaptingas Balsas pakreipė visą žaidimą kita linkme. Jis atskleidė Lauros ir Gintauto bendrą paslaptį, kurią nuo pirmos šou akimirkos žinojo visa Lietuva – jiedu nėra tikra pora. Nuo šiol jie saugo paslaptis, kurias kiekvienas atskirai atsinešė į žaidimą.

Man patikoNeblogaiMan nepatiko

TV antena

„Paslapčių namų“ savaitės finale – esminis lūžis

Šios savaitės finale Agnė Grigaliūnienė ir Marijus Mikutavičius paskelbs: „Realybės šou „Paslapčių namai“ įpusėjo!“ Dvylika savaičių truksiančio intriguojančio detektyvo vedėjai žada – iš naujo bus sumaišytos visos kortos ir ištrinti pėdsakai, kuriais dalyviai seka jau kone šešias savaites.

TV antena

Sportininkė Jolita „Paslapčių namuose“ ruošia nokautą Diletai?

„Jos per daug stiprios žaidėjos. Nenorėčiau su jomis susikauti tiesioginiame eteryje, nes tikėtina – pralaimėčiau“, – tokie nuogąstavimai liejosi iš dvidešimtmetį švenčiančios televizijos TV3 realybės šou „Paslapčių namai“ dalyvių vaikinų lūpų, kai iškeldinimui iš paslaptingųjų namų buvo įvardintos dvi ryškios asmenybės – Jolita ir Dileta.

TV antena

Nepagarbiais pasisakymais išsišokusiam „Paslapčių namų“ gyventojui gresia bausmė

Užuominų ieškojimas ir jų skaitymas, bendravimas ir kuo geresnis dalyvių pažinimas bei galiausiai – paslapčių atskleidimas – didžiausi TV3 realybės šou „Paslapčių namai“ dalyvių uždaviniai. Tiesa, siekiant šių tikslų, svarbu tris mėnesius vienoje patalpoje darniai gyventi su savo konkurentais, išlaikant toleranciją bei pagarbą. Bene sunkiausiai su šiais uždaviniais susidoroja klaipėdietis Vytautas.

TV antena

„Paslapčių namuose“ dalyvę Laurą įsimylėjęs Tomas kankinasi dėl meilės be atsako

Vienas labiausiai į TV3 realybės šou „Paslapčių namai“ žaidimą įsijautusių, didžiausias pastangas, kad atskleistų paslaptis, dėjęs šou dalyvis Tomas atsitraukia. „Aš užmiegu ir pabundu su mintimis apie Laurą“, – nebeslepia paslaptinguose namuose atsiradusių jausmų teisininkei ir manekenei Tomas. Tiesa, gražuolė Laura – visais požiūriais užimta mergina.

TV antena

„Paslapčių namus“ palikęs Andrius: „Ir dėl žaidimo, ir dėl meilės padariau viską“

Realybės šou „Paslapčių namai“ – jau tikras pavasaris. Vos prieš porą savaičių iš paslaptingųjų namų iškeldintas Ernestas puolė į išsiilgtos žmonos glėbį, visiems atskleidęs širdį abiem glostančią paslaptį, kad žmona – pirmoji ir vienintelė moteris jo gyvenime. Šeštadienį tiesioginiame eteryje kitas „Paslapčių namų“ vyrukas – Andrius žiūrovų prašyte prašėsi iškeldinamas, mat vaikino švarko kišenėje slėpėsi sužadėtuvių žiedas.