„Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ paliko J. Liesis ir E. Leonova

1/34

TV antena

2012-09-30 23:23

„Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ paliko J. Liesis ir E. Leonova

Teksto dydis:

Šį sekmadienį LNK šokių projekte parašytas rekordiškai mažas balas. Dvejetą už kvikstepą pelnė Juozas Liesis ir Elena Leonova. Įvertinimo autorius – komisijos narys iš Klaipėdos muzikinio teatro Aurelijus Liškaukas.

Choreografas piktas: „Jei Juozui neteikia džiaugsmo dalyvavimas projekte, tai tegu užleidžia vietą kitiems. Pastaruoju metu jo elgesys nederamas“.

Tačiau pats Juozas sako, kad šokti jis labai nori, bet itin nesiekė kvikstepo žingsniai. „Mes su Elena šokame kasdien po šešias valandas. Penktadienį repetavome nuo dešimtos ryto iki dešimtos vakaro. Ką padarysi, jei kažkas neišeina. Nesuprantu aš to žingsnelio, nors tu ką. Suvariau aš mūsų sekmadienio šokį ir nusipelniau dvejeto“, - savikritiškas buvo Juozas Liesis.

Šįkart komisijos ir žiūrovų nuomonės sutapo – ir vieni, ir kiti skyrė Juozui su Elena paskutinę vietą. Komisija visus dešimtukus parašė Katažinai Nemycko ir Dainiui Dimšai, jie buvo nepralenkiami lyderiai. Žiūrovai balsavo net 80 tūkstančius kartų. Daugiausiai – už Tiną su Tomu.

Vytenis Pauliukaitis papildomus balus skyrė Liepai, Jurgai Anusauskienei ir Gintarei Gurevičiūtei.

Kitą savaitgalį į projektą grįš vieną iš penkių rugsėjį iškirtusių porų.

Projekto naujokai – Ingrida Kazlauskaitė ir Ovidijus Andriekus – kitą savaitę jau bus vertinami komisijos ir žiūrovų.

Galutinė rezultatų lentelė:

1. Kristina Navickaitė-Tina ir Tadas Rimgaila

2. Katažina Niemycko ir Dainius Dimša

3. Mantas Stonkus ir Ala Karpenko

4. Erika Vitulskienė ir Andrius Butkus

5. Aušra Štukytė ir Tomas Slausgalvis

6. Jurga Anusauskienė ir Andrius Greblikas

7. Jurgita Grabauskienė ir Rimvydas Černajus

8. Liepa Mondeikaitė ir Audrius Židonis

9. Gintarė Gurevičiūtė ir Vytautas Mackonis

10. Renata Uzialkaitė ir Vadimas Šuško

11. Juozas Liesis ir Elena Leonova

Man patikoNeblogaiMan nepatiko

TV antena

I. Kazlauskaitės debiutas aplaistytas mamos ašaromis

Šįvakar LNK šokių projekte „Kviečiu šokti“ debiutavo paskutinioji naujokų pora, tai – Ingrida Kazlauskaitė ir Ovidijus Andriekus. Ingrida jaudinosi prieš premjerą lyg prieš vestuves. „Esu labai jautri ir labai išgyvenu prieš kiekvieną atsakingą momentą, toks mano būdas“, - užkulisiuose sakė Ingrida.

TV antena

Muzikologė Z. Kelmickaitė: „Šokti manęs nekviečia, nes esu per stora“

Garsi muzikologė ir ryški asmenybė, Zita Kelmickaitė šį sekmadienį vertins LNK šokių projekto „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ poras, kurios šoks pagal žinomas patarles ir priežodžius. Pati Zita Kelmickaitė sako per pastaruosius metus taip ir nesulaukusi kvietimo dalyvauti šokių projekte. „Matyt, esu per stora“, - juokiasi. Ar būtų sutikusi? „Jei sutikčiau, žmonės pagalvotų, kad jau visai išprotėjau ir išvežtų į durnyną“, - nevynioja žodžių į vatą.

TV antena

G. Gurevičiūtės kritikos sulaukęs N. Juška savo žodžių neatsiima: „Šokdama mergina daro klaidą“

Praėjusį savaitgalį LNK eteryje baleto primarijus Nerijus Juška šokti pasiruošusiai Gintarei Gurevičiūtei rėžė negailestingą verdiktą. Turi sveikatos problemų? Gydytojai uždraudė šokti? Reiškia, tau čia - ne vieta, pagalvok apie savo ateitį.

Muzika

J. Liesis apie draugystę su jį pašiepusiu D. Zvonkumi: „Nesu girdėjęs nė vienos normalios jo dainos“ (video)

Sekmadienį Juozas Liesis tiesioginėje LNK „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ transliacijoje buvo ištiktas šoko. Jo senas bičiulis, kompozitorius Deivydas Zvonkus išsityčiojo iš Juozo sugebėjimo dainuoti. Zvonkus, įrašęs vieną Liesio LNK šokių projekte išdainuotą frazę, sukūrė visą muzikinį gabalą, kuriame girdėti draugo klyksmas.

Veidai ir vardai

G. Gurevičiūtė įsižeidė, kad į ją žiūrima kaip į neįgalią

„Vakar buvo beprotiškai sunku. Patyrėm didžiulį stresą. Manau, taip pasielgti tiesioginiam eteryje su žmogum visiškai neturinčiu sceninės patirties yra mažu mažiausiai žvėriška. Savyje turėjau atrasti labai daug stiprybės, kad ryžčiausi šokti“, - pirmadienio rytą socialiniame tinkle „Facebook“ paskelbė LNK projekto „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ dalyvė Gintarė Gurevičiūtė.

TV antena

„Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ paliko T. Eigertas ir N. Senulytė

LNK šokių projekto „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ studijoje – skandalas. Du komisijos nariai atsisakė vertinti Gintarės Gurevičiūtės pasirodymą, išgirdę gydytojų prognozes. Medicinos diagnostikos ir gydymo centro gydytojas prieš pusantrų metų traumą avarijoje patyrusiai Gintarei atvirai pasakė – dalyvaudama šokių projekte moteris gali nepataisomai pakenkti savo sveikatai.

Veidai ir vardai

R. Uzialkaitė pasiryžo pakeisti šešerius metus puoselėtą plaukų spalvą

Aktoriaus Mariaus Jampolsio sužadėtinė, LNK projekto „Kviečiu šokti“ dalyvė Pažadinta aistra“ dalyvė Renata Uzialkaitė iš ilgus metus buvusios ryškios blondinės tapo natūralaus atspalvio šviesiaplauke. Daugelį jos bičiulių nustebino socialiniame tinkle „Facebook“ patalpinta nuotraukoje, kurioje matosi pasikeitusi Renatos šukuosena. Pasak jos, kartais gyvenime ateina laikas pokyčiams ir tai yra būtent dabar.