Garsiausias Ukrainos ekstrasensas teigia gavęs žinutę iš V. Šapranausko

1/3

TV antena

2013-05-06 13:25

Garsiausias Ukrainos ekstrasensas teigia gavęs žinutę iš V. Šapranausko

Teksto dydis:

BTV laidą „Žvaigždutės“ pasiekė specialiai Ukrainoje, Kijeve neseniai filmuota išskirtinė medžiaga. Garsiausias Ukrainos ekstrasensas, laidos „Ekstrasensų mūšis“ finalistas Maksimas Gordejevas pats pasirūpino, kad žinia, kurią jis gavo, būtų įamžinta ir pasiektų Lietuvą.

Pasirodo, dar tada, kai mūsų šalyje niekas net neįtarė apie V. Šapranauskui nutiksiančią nelaimę, Maksimas vieną naktį susapnavo aktorių.

„Sapne mes bendravome... Jis sėdėjo prie lovos krėsle ir kažką gėrė. Staiga pasakė, kad labai pavargo, kad jam laikas išeiti... Aš paklausiau: kodėl tau laikas išeiti, juk tu linksmini, džiugini žmones ir tu toks populiarus, tu savo karjeros viršūnėje, juk viskas gerai. Bet jis tik nuleido akis ir pasakė, kad labai pavargo“, - specialiame vaizdo įraše pasakoja M. Gordejevas, visame pasaulyje garsėjantis tuo, kad moka bendrauti su tais, kurie iškeliavo anapilin.

M. Gordejevas tikina susisiekęs su pačiu V. Šapranausku per specialų seansą. Per BTV - išskirtinė vaizdo medžiaga, kurioje, kaip tikina garsusis ekstrasensas, paskutinis mūsų aktoriaus atsisveikinimas ir žodžiai tiems, su kuriais jis taip ir nesuspėjo pasikalbėti: vaikams, gerbėjams ir... moteriai, kuri visais įmanomais būdais stengėsi jam padėti.

Man patikoNeblogaiMan nepatiko

Veidai ir vardai

Apie velionį linksmai arba nemirtingi Šapro pokštai

„Istorijos, nutikusios su Šapru, visuomet būdavo labai linksmos“, — sako visi, kuriems teko dirbti su neseniai anapilin iškeliavusiu talentinguoju aktoriumi Vytautu Šapranausku. Pasakodami apie V. Šapranausko pokštus jo kolegos, režisieriai ir prodiuseriai čia braukia ašarą, čia juokiasi. „Jis meistriškai sugebėdavo pasišaipyti pirmiausia iš savęs“, — sakė vienas artimas aktoriaus bičiulis. Žinodami V. Šapranauską kankinančią didžiausią bėdą televizijos prodiuseriai nuolat vaikščiodavo tarsi peilio ašmenimis.

TV antena

V. Šapranauskas niekada neatrodė įsimylėjęs

„Buvo daugybė žmonių, kurie norėjo būti greta Vyto, bet jam nebuvo jiems laiko. Niekas jo nepaliko... Niekas Šapro nepaliko...“, - šį pirmadienio vakarą LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ 20 val. 15 min. teigs režisierius Linas Ryškus. Ilgametis Vytauto Šapranausko bičiulis pasakos, kad prieš savaitę iš gyvenimo pasitraukęs aktorius dirbdavo neskaičiuodamas valandų, ir niekada negalvojo apie save.

Veidai ir vardai

V. Šapranauskas atvirame interviu su R. Zemkausku tikino: „Gyvenimas – puikus“

Vytauto Šapranausko jau nėra tarp mūsų, bet daugybė žmonių vis dar negali susitaikyti su netektimi. Teatro ir kino aktoriaus, televizijos laidų vedėjo teatre kurti vaidmenys nepalikdavo abejingų, o televizijos personažai dar jam gyvam esant tapo klasika. Turbūt taip ir liks iki galo neatsakytas klausimas, kas dėjosi į gyvenimą kiek ironiškai žiūrėjusio aktoriaus galvoje, kad jis nutarė pasitraukti. V. Šapranausko atminimas, matyt, niekada neišblės, o kai kurios jo kadaise išsakytos mintys kai kam galbūt taps kelrodžiu.

Veidai ir vardai

V. Šapranausko gyvenimas - nuo vaikystės iki lemtingo žingsnio (atnaujinta)

Reikia pasikarti, kad tave mylėtų. Šie prieš pat savižudybę per televiziją pasakyti Vytauto Šapranausko žodžiai dabar skamba tarsi lemtis. Aktoriaus nebėra, o gyvieji prisimena jo nueitą kelią. Vaikystė tik su mama, išdaigos mokykloje, studijos aktorių kalvėje, linksmybės, vienatvė, meilė ir nusivylimai – 55–ojo gimtadienio taip ir nesulaukusio Vytauto gyvenimo mozaika tokia įvairi, kad niekas be jo nebesužinos, kas iš tiesų slėpėsi po juokdario kauke.

Aktualijos

Alkoholizmo šmėkla – kelio į nebūtį palydovė

Jie talentingi, aštraus proto, tačiau jautresni, todėl mažiau apsaugoti. Dažnas menininkas nusiraminimo ieško alkoholio taurėje ir joje giliai paskęsta. Vieni išsikapsto, o kiti – ne. Arba būna dar blogiau – nutraukia savo gyvenimo giją. – Kaip išsilaikyti, nenueiti keliu į nebūtį? To siekiu nemažai metų. Ir tebesu tame kelyje. Mano gyvenime buvo daugybė dienų, kai perverdavo mintis – et, gal baigti viską elegantiškai lyg anuomet rusų baltieji karininkai! Paimti nuo naktinio stalelio vardinį pistoletą ir paspausti gaiduką...