E. Watson per filmo „Dabar tai jau šikna“ premjerą Los Andžele kerėjo elegancija

1/3
Teksto dydis:

Vienos didžiausių vasaros komedijų, filmo „Dabar jau tikrai šikna“, kuris Lietuvą pasieks liepos 5-ąją, laukiantys žiūrovai iš šios juostos tikisi ne tik skanaus juoko, bet ir pakvaišusių, nepadorių pokštų bei juodojo humoro. Kad ir kaip būtų keista, šią savaitę Los Andžele įvykusi juostos premjera ne tik apsiėjo be pasaulio pabaigos scenarijaus, bet ir buvo itin elegantiška. Nors renginiui pasipuošė visi kūrybinės grupės nariai, dėmesio centre atsidūrė žavingoji 23-ejų britų aktorė Emma Watson, tapusi ne tik filmo, bet ir premjeros puošmena.

Regency Village“ teatre vykusio renginio metu E. Watson atrodė itin gracinga. Jauna aktorė vilkėjo išskirtinę prancūzų dizainerio Rolando Mouret zebros rašto, bustier tipo palaidinukę be rankovių iš 2013-ųjų rudens kolekcijos. Prie šios britė pasirinko patrumpintas tamsiai mėlynas cigaretės formos „3.1 Phillip Lim“ kelnes ir „Salvatore Ferragamo“ batelius. E. Watson makiažas buvo santūrus ir elegantiškas, kaip ir tvarkinga, šiek tiek retro stilių primenanti šukuosena.

Nors aktorės palaidinukė buvo gana rizikinga ir akimirką vos neslystelėjo žemyn, E.Watson neabejotinai pasirinko tinkamą variantą tarp seksualumo ir santūrumo – ji atrodė moteriška, tačiau neįžūli. Beje, galbūt tokį įvaizdį ji renkasi sąmoningai, ruošdamasi grįžimui į akademinę aplinką – neseniai aktorė paskelbė, kad nuo rudens ketina tęsti studijas Browno universitete.

Man patikoNeblogaiMan nepatiko