A. Užkalnio kelnaičių su juostele istorija

1/1
Teksto dydis:

Moteriškos apatinės kelnaitės su Vyčio ženklu yra kur kas geresnis lietuviškas suvenyras negu saldainių dėžutė su trispalve. Taip mano Vilniaus oro uoste suvenyrų parduotuvę turintis žurnalistas ir TV laidų vedėjas Andrius Užkalnis.

Tačiau jo idėja prekiauti „stringais“ su Lietuvos herbo simboliu papiktino krūvą patriotiškai nusiteikusių lietuvių. Socialiniuose tinkluose šie užsipuolė žurnalistą, esą jo sumanymas žemina mūsų šalį.

„Super L.T.“ žurnalistai nusprendė išsiaiškinti, kaip reaguoja praeiviai, ant apatinę kūno dalį pridengti skirto rūbelio matydami tautos simbolį.

„Tai šventvagiška“,- sakė vieni. „Vyčio paskirtis yra tikrai ne tokia“,- galvas kraipė kiti.

Pats žurnalistas tvirtina, kad šios įvairių spalvų kelnaitės yra labai patogios, iškirptos iš malonios kūnui medžiagos, tad jos gali tapti populiarios.

“Kelnaites mūvi beveik visos moterys, išskyrus tas, kurios nenešioja jokių apatinių”, - kalbėjo A. Užkalnis. Jis jau svarsto, ar nepradėjus gaminti ir vyriškų kelnaičių su Vyčio ženklu?

Išsami A. Užkalnio siūlomų “stringų” istorija – jau šį ketvirtadienį 18 val. 45 min. laidoje “SuperL.T.” per “Lietuvos ryto” televiziją su Jogaila Morkūnu ir Ieva Ambrazaite.

Man patikoNeblogaiMan nepatiko