A. Šedžiaus ir M. Kvietkutės vestuvėse dalyvaus 6000 svečių

1/1
Teksto dydis:

Kitą savaitgalį Šiauliuose vyksiančios Andriaus Šedžiaus ir jo sužadėtinės Monikos Kvietkutės vestuvės jau dabar vadinamos metų puota. Pasirodo, skambus titulas gali būti išties pelnytas. Nes jau šį vakarą laidoje „KK2 penktadienis“ buvęs Seimo narys ir jo sužadėtinė atskleis intriguojančias šventės detales.

Šedžius prisipažins: kadangi vestuves organizuoja patys, teko nuveikti itin daug darbų, kurių didžioji dalis teko Monikai. Tačiau paskutinei minutei taip pat liko nemažai veiklos. Būsimasis jaunikis ir jo nuotaka dirba kaip bitės. Ir tai nenuostabu, žinant, kad jau kitą savaitgalį Šiauliuose Šedžiai rengia išties įsimintiną šventę, kuri, kaip užsimena Šedžius, vyks Šiaulių arenoje.

„Reikia kažkaip sutalpinti tuos 6000 svečių“, - penktadienį LNK eteryje pasakos A. Šedžius. Antrąkart vesiantis jaunikis užsimins, kad jiedu su Monika įformins tik civilinę santuoką. O tuoktis bažnyčioje galvoja ateityje... Ar tai reiškia, kad Šedžius bandys anuliuoti savo santuoką su pirmąja žmona?

Šedžius tikins, kad vestuvės žiemą bus ypatingai gražios... Pirmoji jo ir Monikos kelionė suplanuota specialiai iš Rusijos atgabentomis rogėmis. Kas bus, jei nutirps sniegas? „Ne problema. Sniego mes užsisakėme“, - laidos vedėjams Žygimantui bei Irūnai pasakos laimingas jaunikis.

Man patikoNeblogaiMan nepatiko