Šis straipsnis skirtas vyresniems nei 18 metų skaitytojams. Jums jau yra 18 metų?
TAIP  NE

Prancūzija lietuvės akimis: nuogybės ir nežabojamos orgijos

1/3

Pramogos

2012-10-06 12:08

Prancūzija lietuvės akimis: nuogybės ir nežabojamos orgijos

Teksto dydis:

Prancūzijos pietryčių pakrantėje yra tokia vieta, kurioje net įsibėgėjus rudeniui gali būti labai karšta. Bent taip juokauja vietiniai gyventojai, kai reikia apibūdinanti Cap d‘Agde nudistų kvartalo gyvenimą.

Įsivaizduokite, kad patenkate į vietą, kurioje dieną žmonės mėgaujasi vėjelio dvelksmu tarpkojyje, o naktį linksminasi nesuvaldomose orgijose. Klubuose dalinamos nemokamos apsaugos priemonės, o lankytojai gali apsispręsti – mylėtis dviese, trise ar tiesiog stebėti veiksmą.

„Kai ruošiausi kraustytis į Cap d'Agde, mano draugai prancūzai vis aikčiojo ir keistai šypsojosi. Tada ir sužinojau, kad šis miestas garsėja savo nudistų paplūdimiu. Sunkiai iš pradžių įsivaizdavau, kaip ten viskas yra, ir ko galima tikėtis. Prancūzai vis krizeno, minėdami, kad ten būna labai „karšta“, – savo išpažintį pradeda lietuvaitė Martyna, kurią likimas įvėlė į nuogybės avantiūrą.

Derėtų pasakojimą apie Cap d‘Agde nuogybių kvartalą pradėti nuo to, kad prancūzų kalboje žodis „naturiste“ (nudistas) – kilęs nuo žodžio „nature“, kuris reiškia gamtą. Todėl visų pirmą nudistas tai tas, kuris ieško ir randa ryšį su gamta, gamtos pajautą. Nors Prancūzijoje nudistų stovyklaviečių bent vienuolika – miškuose, kalnuose, prie jūros, tačiau prieš penkiasdešimtmetį dviejų brolių įkurta stovyklavietė Cap d‘Agde - virto gausiausiu nudistų miesteliu Europoje.

Jeigu įvestumėte į internetinę paiešką šio Prancūzijos miesto pavadinimą, tuomet rastumėte dvejopos informacijos – vieta, kurioje žmonės atranda ryšį su gamta arba vieta, kur žmonės patenkina savo keisčiausias seksualines fantazijas dalyvaudami nesustabdomose orgijose.

Cap d‘Agde nudistų kvartalas atskirtas nuo pagrindinės miesto dalies, tačiau ten gyvenanti Martyna sako, kad neteisinga būtų manyti, kad ten gyvena kokia nors atskira bendruomenė. Nudistų stovyklavietes renkasi žmonės norintys įdomesnių atostogų, trokštantys atsipalaiduoti vietiniai, bei, žinoma, smalsuoliai. Dėl pastarųjų dėmesio ši miesto dalis yra aptverta ir saugoma, būtent todėl ir fotografavimas ten draudžiamas.

„Pirmą kartą atvykau į nudistų miestelį naktį. Važiavau automobiliu gatvėmis, o aplink vaikštinėjo moterys, kurios vilkėjo drabužius, bene tinkančius vilkėti tik prostitutėms arba žaidžiant su savo vyru meilės guolyje. Nuogų tą kartą, kiek atsimenu, nebuvo. Naktimis apskritai žmonės mėgsta rengtis vulgariai ir iššaukiančiai. Jie nebūtinai būna nuogi, tuo labiau, kad kartais oro temperatūra siekia vos dvidešimt laipsnių, kas prisitaikius prie karščių, kūnui virsta tikra vėsuma“, – prisiminimus dėsto Martyna ir tikina tąkart pamaniusi, kad tas vaizdas jai priminė tam tikras Lietuvos gatves arba Paryžiaus Burgonės miškelį, kuriame nemažai save parduodančių moterų.

Pajuokavusi dėl kilusios asociacijos su Lietuva, Martyna pradeda vardinti ir skirtumus – sijonai čia daug trumpesni, suknelės nedengia užpakalio, atvirai rodoma krūtinė ar net lyties organai. Moterų įvaizdis tą pirmąjį kartą pašnekovei atrodė vulgaresnis nei vyrų, kurie buvo apsirengę gana įprastai. Tačiau nuogalių kvartale pradėjusi leisti vakarus Martyna sako mačiusi visko – tiek nuogų vyrų, tiek moterų, kurių dažnas apdaras tebūdavo grandinėle - ne kaklo, o lyties organų papuošalas.

Dvi skirtingos nudistų miestelio pusės skiriasi kaip diena nuo nakties - dieną čia renkasi žmonės išsiilgę laisvės, dažnai net šeimos ir poros. Ta laisvė pasižymi tuo, kad niekam nerūpi ar esi nuogas, ar esi apsirengęs superherojaus kostiumu. „Tai visiška laisvė ir harmonija. Ne vieną kartą mačiau vyriškį, kuris sėdėjo penkto aukšto balkone ant turėklo nuogas. Mačiau ir moterų susivėrusių auskarus į lyties organus, ir vyrų, kurie savo pasididžiavimą įspraudžia į specialų žiedą. Gražiausia, žinoma, nuogi vyrai važiuojantys dviračiu. Nors pačiame miestelyje galima vaikščioti visiškai nuogam, bet tai nėra būtina. Tačiau paplūdimyje vyrai privalo būti nuogi arba bent jau be apatinių. Moterims tai negalioja. Jos gali būti su apatine maudymosi kostiumėlio dalimi“, – apie Cap d‘Agde vaizdus pasakoja ten laiką leidžianti lietuvaitė.

Vakarais į gatves daugiausiai išeina laisvamaniai, vadinamieji „svingeriai“ ir nuotykių ištroškusios poros. Kartą pašnekovė su draugu buvo nuvykusi į patį garsiausią Cap d‘Agde „svingerių“ klubą „Glamour“.

„Tada paklausiau draugo, ar man reikia nusirengti, ar bus gerai, jei eisiu ten taip kaip esu apsirengusi. Vilkėjau paprastą vasarinę trumpą suknelę. Jis man patarė tik nusimauti kelnaites ir nesirūpinti kaip atrodau – nes čia gali atrodyti kaip tik nori. Iš pirmo žvilgsnio klubas atrodė tarsi eilinis klubas. Žmonės jame šoko, linksminosi, gėrė. Nuogų tą kartą net nebuvo, tačiau, žinoma, apranga skyrėsi nuo įprastinės aprangos klubuose Prancūzijoje“, – apie pirmąjį kartą „svingerių“ klube pasakojo Martyna ir suskubo paaiškinti, kad Prancūzijoje klubinė apranga skiriasi nuo būdingos mūsų šalyje. Prancūzės vengia per daug trumpų sijonų, jos nesistengia atrodyti per daug iššaukiančiai, kas Lietuvoje, pašnekovės manymu, yra per daug išryškinama.

Martyna tęsia pasakojimą apie didžiausią „svingerių“ klubą: „Klubas „ Glamour“ yra didelis, jį sudaro kelios patalpos. Galima atsidurti netgi atviroje erdvėje, kur stovi didžiulė sūkurinė vonia. Pats karščiausias šio svingerių klubo taškas - apatinis aukštas. Nusileidus besisukančiais laiptais, atsiduri raudonai apšviestame koridoriuje, kuris veda dvejomis kryptimis. Prie vienos kabo kelrodis ženklas - „poroms“, prie kito - „trise“.“

Šioje patalpoje lankytojai juda vienas paskui kitą raudonai apšviestu koridoriumi ir gali stebėti, kaip įvairiuose kambarėliuose ant lovų arba ant įvairiausių kėdžių, panašių į tokias, kokios būna ginekologo kabinete, mylisi žmonės. Visa tai atrodo kaip gyvai matomas pornografinis filmas, nes aplink girdisi dejonės, dūsavimai. Vieni linksminasi meilės guolyje, o kiti tik stebi.

Tiesa, viskas vyksta ne tik poromis, bet ir didesnėmis grupėmis. Įdomus faktas, kad apsaugos priemonių šiame klube galima rasti ant baro ir jos yra nemokamos tiek dieną, tiek naktį. Įėjimas į tokį klubą porai kainuoja penkiasdešimt eurų, o vienam vyrui – septyniasdešimt. Moteris, atvykusi viena, į klubą patenka nemokamai.

Kai baigiasi naktinės linksmybės ir išausta rytas, pietryčių Prancūzijos pakrantėje naujai atvykę nudistai vėl ieško ryšio su gamta.

Man patikoNeblogaiMan nepatiko

Užsienio žvaigždės

Pusnuogei kunigaikštienei - daugybė žurnalo puslapių

Karalienė nuoga! Su tokia antrašte pirmadienį pasirodė italų žurnalas „Chi“, kuriame publikuojamos pusnuogės Kembridžo kunigaikštienės Kate Middleton nuotraukos. Britų karališkosios šeimos įspėjimai ir teisiniai veiksmai žurnalo leidėjų planų nesustabdė. Buvusio Italijos premjero Silvio Berlusconi žiniasklaidos imperijai priklausančiame žurnale išspausdinta daugybė neryškių be liemenėlės Pietų Prancūzijoje besideginančios K. Middleton nuotraukų.

Pramogos

Kelionė po Europą lietuviškai

19 dienų, 11 aplankytų Europos miestų, įsimintinos nakvynės pačiose neįprasčiausiose vietose, paslaugūs pavežti sutinkantys prancūzai ir tranzavimo kultūros nepripažįstantys italai – tai trijų lietuvių studentų Justino, Tomo ir Otilijos vasaros nuotykis, eurotripas lietuviškai.

Pramogos

Keliautojo vadovas: siaubingiausių ir geriausių viešbučių išradimų dešimtukas

Mėgaudamiesi viešbučių teikiamais patogumais net nesusimąstome, kad dar ne taip seniai kai kurių net nebuvo. Kita vertus, dėl klientų poreikių taip verčiamasi per galvą, kad prigalvojama malonumų, kuriais beveik nė vienas ir nepasinaudoja. Pateikiame jums šauniausių ir kvailiausių išradimų viešbučiuose sąrašą. Prisimenate tuos laikus, kai viešbučių kambarinės paklojusios lovą nepalikdavo saldainiukų ant pagalvės? Aš prisimenu.

Vaikai

Sekso istorija. Kokios buvo sekso orgijos senovės Graikijoje ir Romoje?

Žodis „orgija“ kilęs iš graikų kilmės ir pirmiausiai reiškė religines misterijas, susijusias su dievų kultais. Tačiau ir kitos orgijos, kurias praktikavo graikai, vyko su saiku ir tik per šventes. Graikai, siekdami grožio ir harmonijos, kaip ir visur kitur, taip ir sekso sferoje neperlenkdavo lazdos. Užtat senovės Romos gyventojai buvo gerokai toliau pažengę, pasiekę kraštutinių, visų galimų iškrypimų formų. Senovės graikai žiūrėjo į kūniškus malonumus kaip į didžią gamtos dovaną, todėl Eladoje gyvavo gražaus ir jauno kūno bei meilės kultas.

Pramogos

Paryžiuje prie Senos krantų vėl įrengtas viešasis paplūdimys

Savaitgalį Prancūzijos sostinėje Paryžiuje atidarytas viešasis miesto paplūdimys. Senos upės pakrantėje išpilta 5 tonos smėlio, o 800 metrų ilgio paplūdimyje pastatytos kelios dešimtys gultų ir skėčių. Skaičiuojama, kad viešajam paplūdimiui įrengti Paryžiaus savivaldybė šiemet skyrė 1,5 mln. eurų (5,2 mln. Lt).

Pramogos

Dešimt įspūdingiausių gamtos sukurtų arkų

Jei gyventume kur nors Norvegijoje, Australijoje ar Prancūzijoje, masyvios uolos-arkos, išnirusios iš vandens, galbūt mūsų, pripratusių prie tėviškės pušynų, banguojančių pievų ir smėlėtų Baltijos paplūdimių, taip nežavėtų. Kai kurios uolos prikausto net ir daug ko mačiusių keliautojų dėmesį.

Pramogos

Gražuolė E. Kalinauskaitė pamilo graikų Havajais vadinamą Korfu salą

Manekenė, „Mis Lietuva 2009“ pirmoji vicemis Ernesta Kalinauskaitė (22 m.) su mylimuoju Arvilu savaitę ilsėjosi lietuvių turistų dar neatrastoje Graikijos Korfu arba kitaip vadinamoje Kerkyros saloje. „Uolos, kalnų keliai, o nuo jų atsiveriantys, kvapą gniaužiantys vaizdai... Pasakiškas oras, nuo saulėtekio iki saulėlydžio lepinanti karšta saulė. O kur dar žydrosios Viduržemio jūros pakrantės bei net karščiausiu metų laiku žaliuojanti augmenija su tūkstančiais saloje augančių alyvmedžių“, - įspūdžiais iš šio Rojaus kampelio dalinasi E. Kalinauskaitė.

Pramogos

12 gražiausių Europos salų

Unikalūs kraštovaizdžiai ir autentiškas kultūrinis palikimas, romantiškos pakrantės ir jaukūs miesteliai – tuo gali pasigirti gražiausios Europos salos. Kiekviena iš jų yra savaip patraukli, tačiau visas jas vienija turistų, poilsiautojų ir keliautojų dėmesys. Vulkaninės kilmės Santorino sala, esanti pietinėje Kikladų salyno dalyje – viena iš romantiškiausių Viduržemio jūros salų.

Marga planeta

Sekso orgija Izraelyje: mergina atsidavė dešimtims vyrų iš nusivylimo (video)

Izraelio masinės informacijos priemonės nesiliauja aptarinėti grupinio sekso orgiją, įvykusią prieš dvi savaites Tel Avivo Bugrašovo pliaže. Ten vidury baltos dienos poilsiautojai ilgą laiką buvo priversti stebėti, kaip pusiau apsinuoginusi moteris paeiliui užsiima seksu su keletu vyrų. Policija pradėjo tyrimą. Netmetama galimybė, kad kūniškų malonumų mėgėjai galėjo pasinaudoti beviltiška savo partnerės padėtimi, nes ji galėjo būti paveikta narkotikų arba alkoholio.

Užsienio žvaigždės

Buvęs B.Spears apsaugininkas rengiasi rašyti knygą apie dainininkės sekso orgijas, rengtas per gastroles

Buvusiam amerikiečių dainininkės Britney Spears apsaugininkui, 31 metų Fernando Floresui viena stambi Amerikos knygų leidykla pasiūlė 1 milijono vertės kontraktą už būsimą bestselerį. Vyras įsipareigojo parašyti knygą apie savo buvusią darbdavę ir papasakoti apie jos sekso orgijas gastrolių metu. Knyga turėtų pasirodyti popžvaigždės trečių draugystės metinių su 40 metų Jasonu Trawicku dienomis, rašo mirror.co.uk.

Veidai ir vardai

Manekenė iš Juodkalnijos teigia esanti slapta S.Berlusconi mergina

Buvusi "Mis Juodkalnija" italų žiniasklaidai tvirtina esanti slapta šią savaitę 75-ąjį jubiliejų atšventusio skandalingai pagarsėjusio Italijos ministro pirmininko Silvio Berlusconi mergina. Dvidešimtmetė gražuolė teigia santykius su S.Berlusconi užmezgusi prieš keletą metų, dar iki pastarojo nuotykių su prostitutėmis privačių vakarėlių metu 2008-aisiais ir 2009-aisiais, ir likusi jam ištikima nepaisant visų jo nuodėmių.