Kodėl naudinga vaikščioti nuogiems bent valandą per dieną?

1/1

Pramogos

2013-07-31 10:41

Kodėl naudinga vaikščioti nuogiems bent valandą per dieną?

Teksto dydis:

Per vasaros karščius beveik iki pasmakrės užsisegę marškinių sagas įstaigose dirbantys vyrai pavydžiu žvilgsniu nulydi gatvėje apsinuoginusias merginas. Juk jiems taip norisi atsikratyti švarkų ir kaklaraiščių, o kartais gal ir visų drabužių...

Ko gero, papuasai labai nustebtų, jei jiems kas nors pasakytų, kad vaikščioti viešumoje taip, kaip jie įpratę, nepadoru. O štai pamėginkite kuriam nors mūsiškiui pasiūlyti karštą vasaros dieną išsirengti nuogai savo sode arba taip pasivaikščioti prie netoliese tekančio upeliūkščio. Mažų mažiausiai pasukiotų pirštą prie smilkinio, o gal net ir įsižeistų. Todėl, kad nuogumas mūsų sąmonėje neatsiejamas nuo sekso. Vadinasi – tabu, uždrausta zona.

Būdas atsikratyti sekso kompleksų

Bet užtektų prisiminti antikinių laikų meną ir suprastume, kad tobulo žmogaus kūnas - tiek fiziškai, tiek ir dvasiškai neatsiejamas nuo jo nuogumo. Negana to, nuogumas buvo šlovinamas, garbinamas.

Ką reiškia vien Michelangelo sukurta skulptūra „Dovydas“, kuri neturi nieko bendro su erotika, o juo labiau su pornografija. Taip pat nieko blogo dėl nuogumo neįžvelgė ir Albertas Einsteinas, Johannas Goethe, Bernardas Shawas ir kiti genialūs pasaulio vyrai. Jie buvo nudistai. Vaikščiodami nuogi jie norėjo susilieti su gamta ir pabėgti nuo tuometės civilizacijos.

Nudistai gerokai skiriasi nuo kitų ir savo moraliniais principais: iš esmės jie neturi žalingų įpročių, sveikai maitinasi, o jų gyvenimo būdas daugeliui galėtų būti puikus pavyzdys.

Daoso mokyklos šalininkai įsitikinę, kad saulės energija lytinius organus veikia intensyviau nei kitas kūno vietas. O dėl to sustiprėja ir žmogaus seksualinis aktyvumas, pagerėja ne tik jo reprodukcinės galimybės, bet ir bendra savijauta. Todėl, anot daosų, saulės energiją geriausiai priimti išsirengus nuogai.

Nuogumo valandėlė 

Su jais sutinka ir europiečiai gydytojai. Pasak jų, labai naudinga vaikščioti nuogiems bent valandą per dieną. Tai pirmiausia atgaivina ir jaunina odą, kuri ilgai išlieka šilkinė, elastinga ir suteikia blizgesio. Taip pat sustiprina ir organizmo imunitetą bei tonusą. Kitaip tariant, žmogus jaučiasi sveikesnis ne tik fiziškai, bet ir dvasiškai.

Nudizmas – vienas iš geriausių būdų atsikratyti sekso kompleksų. Tai įrodė tyrimą atlikę užsienio psichologai. Pasak jų, drabužiai verčia žmogų atsisklęsti savyje, jaustis suvaržytam ir susikausčiusiam.

Kalbėdami apie nudizmą psichologai taip pat neįžvelgia jokių nukrypimo požymių. Veikiau priešingai - nudizmas padeda išsivaduoti ir iš daugelio asmenybės kompleksų bei yra nepakeičiama savęs pažinimo terapija.

Vaikui – tik į naudą

Tiesa, ne kartą buvo viešai iškeltas klausimas, kaip nuogo kūno propagavimas daro įtaką mažamečio ar nepilnamečio vaiko psichikai. Juk akivaizdu, kad daug žmonių praktikuoja nudizmą savo šeimose.

Nudizmo propaguotojai įsitikinę, kad vaikui tik į naudą, jei jis nuo mažumės mato nuogą suaugusio žmogaus kūną. Kitaip tariant, pats pasidaro išvadas, o ne prisisemia jų iš bendraamžių mokykloje ar gatvėje.

Ekspertai tikina, kad ne nuogas žmogaus kūnas traumuoja vaiką, o visuomenės nuomonė tuo klausimu. Todėl vaikas gali patirti psichologinę traumą, jei suprastų, kad jo šeimos gyvenimo būdas gerokai skiriasi nuo visuotinai priimtų normų. Nes vėliau tai gali išprovokuoti sunkumus jo asmeniniame gyvenime.

Todėl gal visai be reikalo kai kas mėgina įrodyti, kad nudistai – vien iškrypėliai, gėjai ir lesbietės. Nors skirtingai nei svingeriai, nei viename nudistų vakarėlyje neišvysite lytiškai santykiaujančių porų.

Nudistams svarbu, kad niekas vienas prie kito net nesiliestų. Na, nebent draugiškai paplotų per petį arba paduotų ranką. Nudistų tikslas nėra intymiai suartėti ir patirti ekstazę. Juk dėl to visai nereikia vaikščioti ir nuogiems, dar ir visiems matant. Tam reikalui pakanka vos nusimauti kelnes ir lygiai taip pat greitai jas užsimauti.

Man patikoNeblogaiMan nepatiko

TV antena

Startuoja televizijos šou „Adomas ir Ieva“: nuogos vestuvės rojuje

Dešimt būsimų jaunavedžių porų atrenkamos dalyvauti televizijos šou „Adomas ir Ieva“, kuris bus filmuojamas kurortiniame Negrilo mieste Jamaikoje. Nuo kitų panašių pramoginių televizijos laidų ši skiriasi tuo, kad poros bus ruošiamos „nuogoms vestuvėms“. Šou rengėjų manymu, programos „Adomas ir Ieva“ sėkmė ir populiarumas – garantuoti. Jie neabejoja, kad norinčių dalyvauti šiame šou ir laimėti nepamirštamas vestuves bus per akis.

Marga planeta

Britų nudistai pagerino rekordą: šaltoje jūroje maudėsi 400 nuogalių

Britų nudistai surengė masinį maudymosi jūroje seansą. Sekmadienį Velso pakrantėje vienu metu maudėsi 400 nuogų žmonių. Pranešama, kad ankstesnis rekordas užfiksuotas, kai jūroje vienu metu maudėsi 250 nudistų. Dabar akcijos dalyviai laukia oficialaus patvirtinimo iš Guinnesso rekordų knygos,

Marga planeta

Birmingame įkurtas tik nuogaliams skirtas 4 žvaigždučių viešbutis

Birmingame (Anglija) atidarytas pirmasis viešbutis, skirtas nudistams. Nuošalaus vienkiemio Birmingemo Erdingtono rajone savininkas Timas Higgsas šeimos sodybą per keletą mėnesių transformavo į keturių žvaigždučių nuogalių viešbutį ir SPA centrą. Para viešbutyje kainuoja nuo 120 svarų sterlingų, į sumą įskaičiuoti ir gausūs pusryčiai.

Marga planeta

Anglijos bendrovė nori priimti į darbą nuogų programuotojų

Anglijos bendrovė „Nude House“, atliekanti programavimo užsakymus, kviečia į darbą dizaineres ir programuotojas, kurios galėtų dirbti nuogos, remdamasis „Oddity Central“, praneša tinklalapis lenta.ru.

Veidai ir vardai

Katalonijos nuogalių gyvenimas – pagal savo sukurtus įstatymus

Nusirenkite! Tokiam įsakymui privalo paklusti visi atvažiavusieji į Fonolio kaimą Katalonijoje. Tarp miškų ir kalnų įsikūrusiame vieninteliame Ispanijoje natūristų kaimelyje žmonės gyvena nuogi ir paklūsta juos supančios gamtos įstatymams. Emiliui Vivesui priklauso Fonolio kaimas. Prieš 15 metų jis nusipirko 150 tūkstančių hektarų miško su visu kaimu – dvylika apleistų namų ir maža romaniško stiliaus bažnytėle. Tuomet E.Vivesas ir pradėjo kurti nudizmo rojų.

Marga planeta

Vokiečių nudistai turės savo trasą žygiams be drabužių

Vokiečių nudistai netrukus turės savo 18 km ilgio trasą žygiams be drabužių, bet kai kurie entuziastai imasi ją išbandyti dar prieš oficialų atidarymą kitų metų gegužę.

Marga planeta

Vokiečių kompanija atsisakė nudistų skrydžių

Nors nudistai buvo išpirkę visas vietas specialiai šiai vasarai užsakytame lėktuve, kuriame būtų galėję išsirengti, skrydį organizavusi vokiečių kelionių agentūra ketvirtadienį paskelbė, kad nusprendė jo atsisakyti.

Marga planeta

Vilniaus centre – nudistų ir svingerių linksmybės

Nuogalių susibūrimuose dalyvauja ir garsūs žmonės – olimpinis čempionas, muzikos profesorius, buvę ministrai. Toje pačioje pirtyje, kur renkasi nudistai, sueina ir seksualinių orgijų mėgėjai. „Būtinai ateik pas mus. Čia pasikrausi tiek teigiamų emocijų, kad būsi kaip vulkanas. Gal pas mus tau į akį kris kokia žavi moteris. Žodžiu, apsivalysi, jausiesi kaip su sparnais“, – telefonu greitakalbe bėrė pagyvenusi moteris.

Marga planeta

Nudistai pajūryje nelaukiami

Populiariausiuose šalies kurortuose Palangoje ir Neringoje vasarą nuogaliai nepageidaujami. Nors norinčiųjų saulės voniomis pasimėgauti apsinuoginus netrūksta, oficialiai nudistų paplūdimiai neįteisinti.