Rumšiškėse - naujas muzikos festivalis „Granatos Live“ su Dub FX ir kitomis žvaigždėmis

1/1

Muzika

2013-02-19 10:36

Rumšiškėse - naujas muzikos festivalis „Granatos Live“ su Dub FX ir kitomis žvaigždėmis

Teksto dydis:

Rugpjūčio mėnesį Lietuvoje startuos naujas tarptautinis muzikos festivalis „Granatos Live“. Pirmasis „Granatos Live“ festivalis vyks šiemet rugpjūčio 2–4 dienomis unikalioje Rumšiškių muziejaus teritorijoje. „Planų pradėti organizuoti kasmetinį muzikos festivalį turėjome jau seniai, tačiau jų įgyvendinimą dėl įvairiausių priežasčių vis atidėdavome. Šiemet pasiteisinimų neliko, todėl visiems kokybiškos muzikos mylėtojams dovanojame naują tarptautinį muzikos festivalį „Granatos Live“, – sako „Makroconcert Lietuva“ vadovas Vaidas Zdancevičius.

Bilietus į pirmąjį tarptautinį muzikos festivalį „Granatos Live“ jau galima įsigyti visose BILIETAI LT kasose ir internete. Pirmieji bilietai pigesni, kainuoja nuo 89 Lt, yra taikomi papildomi mokesčiai.

Muzikos festivalis „Granatos Live“ vyks unikalioje vietoje – Rumšiškių muziejaus teritorijoje. Analogų neturintis muziejus išsiskiria nuostabia gamta ir yra lengvai pasiekiamas tiek nuosavu, tiek visuomeniniu transportu – automobiliais, autobusais, traukiniais ir net laivais. Nuostabiu gamtos grožiu garsėjantis muziejaus parkas, kurio teritorija ribojasi su Kauno mariomis, yra ideali vieta masiniams renginiams ir pramogoms. Rumšiškių muziejus - didžiausias ir žymiausias tokio pobūdžio muziejus Europoje. Jis buvo įkurtas dar 1974 m. ir yra vienas lankomiausių mūsų šalyje. Jo teritorija užima net 195 hektarų plotą.

„Džiaugiamės, kad nuo šiol kasmet vyksiantis tarptautinis muzikos festivalis padės dar labiau garsinti mūsų muziejų“, - sako Lietuvos liaudies buities muziejaus Rumšiškėse direktorė Violeta Reipaitė. „Tikimės, kad bene geriausiai Lietuvą reprezentuojančiame muziejuje vyksiantis renginys sulauks žiūrovų ne tik iš mūsų šalies, bet ir iš užsienio“.

Festivalyje „Granatos Live“ bus įrengtos trys scenos, kuriose koncertuos per 30 atlikėjų ir grupių iš užsienio bei Lietuvos. Viena pagrindinių organizatorių idėjų – „sprogdinti“ naują muziką, todėl festivalis ypatingą dėmesį skirs muzikos karjerą pradedantiems perspektyviems muzikantams. Nors su daugeliu grupių ir atlikėjų dar vyksta derybos, jau dabar žinoma, kad pirmajame tarptautiniame muzikos festivalyje „Granatos Live“ koncertuos Australijos atlikėjas Dub FX, šiuo metu ypač greit populiarėjantis Didžiosios Britanijos atlikėjas Jamie N Commons, ypatingai ryškiai debiutavusi scenos naujokė GJan, Italijos roko grupė „La Cricca“, geriausia lietuviško hiphopO grupė „G & G sindikatas“ ir tarptautinį pripažinimą pelnęs kolektyvas „Keymono“.

Be koncertų organizatoriai žiūrovams siūlys daugybę kitų pramogų ir užsiėmimų: naktinius kino seansus, vandens pramogas, rytines jogos ir kapueira mankštas, dienines gitaros pamokas, atskiras zonas smaližiams ir kokybiško bei skanaus maisto mėgėjams ir daug kitų įdomybių.

Man patikoNeblogaiMan nepatiko

Muzika

Į „Loftą“ atvykstantis vokalo gimnastas Beardymanas: „Aš esu atlikėjo Dub Fx tėtis“ (interviu)

Jau šį ketvirtadienį, prieš pat pat didžiausias metų šventes, Lietuvą aplankys žodžio ir balso gimnastas, vokalinės perkusijos meistras, mokantis begalę triukų, kaip pritraukti visą įmanomą publikos dėmesį – Beardymanas.

Muzika

Australų žvaigždė Dub FX prieš pasirodymus Lietuvoje skelbia talentų konkursą

Kelios dienos liko iki australų kilmės atlikėjo Dub FX ir jo draugės Flower Fairy viešnagės Lietuvoje. Du pasirodymus – Kauno „Gargare“ ir Vilniaus „Lofte“ – suplanavę muzikantai nekantrauja grįžti į jau keliskart juos itin svetingai priėmusią Lietuvą ir susitikti senus bičiulius. Neabejotinai krūvą naujų pažįstamų Dub FX įgis oficialiame birželio 16-osios renginio „apšilime“ naujajame Kauno „Ryšių kiemelyje 837“.

Muzika

Kaune - „beatbox“ meistro Dub FX koncertas

Gatvėje karjerą pradėjęs talentas, į kurio koncertus seniai nebetelpa visi norintys, grįžta į Lietuvą. Kauno lofte „Gargaras“ birželio 16-ąją koncertuos garsus Australijos „beatbox“ žanro atlikėjas Dub FX.

Muzika

„Žmogus magnetofonas“ – Dub Fx: „Nekantraudamas laukiu susitikimo su gerbėjais Lietuvoje!“

Šį penktadienį Ūkio banko teatro arenoje pasirodysiantis beatbox ir dubstep sunkiasvoris, atlikėjas Dub Fx teigė, kad džiaugiasi kiekviena galimybe pasirodyti Baltijos šalyse, o ypatingai – Lietuvoje. „Nekantraudamas laukiu artėjančio koncerto, kurio metu galėsiu išvysti savo gerbėjus, jų šypsenas ir jausti geras jų emocijas“, – neslėpė muzikantas.

Muzika

Dub Fx pasirodymą „apšildysiantys“ latviai „PeR“: „Koncertas tikrai bus nuostabus“

Latvių duetas „PeR“ sostinės Ūkio banko teatro arenoje lapkričio 18-ąją jau trečią kartą savo grupės istorijoje pasirodys vienoje scenoje su „beatbox“ virtuozu iš Australijos Dub Fx.