„Nočnyje snaipery“ įkūrėja S. Surganova sugrįžta į Vilnių

1/1
Teksto dydis:

Gera žinia rusiškos muzikos mėgėjams – kovo 9 dieną Vilniaus klube „New York“ koncertuos savita Rusijos roko grupė „Orkestras“ su nepakartojama Svetlana Surganova priešakyje. Prieš pusantrų metų grupė koncertavo Lietuvoje. Tie, kurie pabuvojo koncerte, prisimena jį su džiaugsmu ir euforija. Vargu ar kas gali pralenkti S. Surganovą nuoširdumu bendraujant su publika, uždegančių dainų melodingumu.

Kovo 9 dieną vyksiantis pasirodymas bus neįprastas, pilnas siurprizų, atvirumo ir džiaugsmo – dėl to jis ir vadinasi „Retas koncertas“.

Įvairūs savo įvaizdžiu, sudėtinga muzika S. Surganova ir „Orkestras“ netelpa į jokius žanro rėmus: puiki poezija dera su ugningu roku, subtili lyrika – su disko, gilios eilės – su hiphopo stiliaus muzika. Grupės negirdėti per radiją, nematyti televizijoje, bet gerbėjų pulkai mintinai žino įvairių dainų tekstus.

„Surganova ir Orkestras“ kiekvienais metais išleidžia po albumą. Šis koncertas tarsi „pageidavimų koncertas“, nes grupė atliks klausytojų pageidaujamas dainas: skambės mėgstamos, neužmirštamos dainos, jų netikėtos traktuotės, improvizacijos. Akustinį skambesį paįvairins elektroniniai garsai, o patį pasirodymą – nuoširdus bendravimas su publika. Būtent už tai daug kas pamilo S. Surganovą ir eina į atlikėjos koncertus.

Man patikoNeblogaiMan nepatiko