Naują kūrinį pristatanti Nota: „Neįsivaizduoju savęs, dainuojančios „bumčiko“ stiliumi“ (audio)

1/1
Teksto dydis:

Dainininkė Nota pristato naują dainą „Kas tie žmonės“. Tai jau ketvirtasis jaunos atlikėjos autorinis kūrinys, nestokojantis jausmo bei dramos, išliejantis vienišo žmogaus gėlą.

„Tai nėra lengva daina. Joje daug vienatvės ir liūdesio. Galbūt tai ir ne pavasariška tema, galbūt šiam metui reikėtų ir paprastesnių tekstų, ir lengvesnės muzikos, bet aš neįsivaizduoju savęs, dainuojančios „bumčiko“ stiliumi“, - sako naują kūrinį publikai pristatanti Nota.

16-metė atlikėja tikina visiškai nebijanti nuo karjeros pradžios ją lydinčio lyriškos rimtuolės įvaizdžio, nes jis nėra dirbtinai sukurtas – tiek kasdienybėje, tiek scenoje jai norisi maksimalaus nuoširdumo, jausmo ir kalbėjimo apie tikruosius dalykus.

Daina „Kas tie žmonės“ turi savo istoriją. Rudenį Notai teko dirbti su negirdinčiu fotografu Kęstu Masilioniu. Sukurti dainininkės fotosesiją jis pasisiūlė pats, pamatęs pirmųjų Notos dainų vaizdo klipus. Iš bendravimo telefono ir elektroninio pašto žinutėmis bei rudeniškos fotosesijos liko pluoštas nuotraukų ir mintis, vėliau išsiliejusi į naują dainą. Dainą apie žmones, kurie negirdi, nemato, nepažįsta vieni kitų ir dėl to jaučiasi vieniši bei nelaimingi. Fotosesijos nuotraukos tapo naujojo kūrinio vaizdinėmis iliustracijomis.

Nota sako esanti visiškai patenkinta ilgai brandintu ir vis tobulintu naujuoju darbu. „Esu įsimylėjusi šią dainą“,- prisipažįsta mergina ir neslepia vilčių, jog tokio pat atgarsio daina sulauks ir iš klausytojų.

Beje, praėjusį savaitgalį pirmąjį koncertą su savo grupe Klaipėdoje surengusi atlikėja pasidžiaugė pozityvia publikos reakcija. „Jaudinausi žengdama į sceną, tačiau nerimas dingo, kai pamačiau žmones, kurie klausėsi mūsų, šypsojosi, filmavo, plojo. Apie tai aš svajojau visą savo gyvenimą ir tuo metu buvau labai laiminga - juk svajonės pildosi!“,- prisipažįsta Nota, su grupe jau planuojanti naujus koncertinius pasirodymus.

Notos daina „Kas tie žmonės“ - lrytas.lt skaitytojų dėmesiui:

Man patikoNeblogaiMan nepatiko