Naują kūrinį pristatanti Nota: „Neįsivaizduoju savęs, dainuojančios „bumčiko“ stiliumi“ (audio)

1/1

Muzika

2013-05-22 11:50

Naują kūrinį pristatanti Nota: „Neįsivaizduoju savęs, dainuojančios „bumčiko“ stiliumi“ (audio)

Teksto dydis:

Dainininkė Nota pristato naują dainą „Kas tie žmonės“. Tai jau ketvirtasis jaunos atlikėjos autorinis kūrinys, nestokojantis jausmo bei dramos, išliejantis vienišo žmogaus gėlą.

„Tai nėra lengva daina. Joje daug vienatvės ir liūdesio. Galbūt tai ir ne pavasariška tema, galbūt šiam metui reikėtų ir paprastesnių tekstų, ir lengvesnės muzikos, bet aš neįsivaizduoju savęs, dainuojančios „bumčiko“ stiliumi“, - sako naują kūrinį publikai pristatanti Nota.

16-metė atlikėja tikina visiškai nebijanti nuo karjeros pradžios ją lydinčio lyriškos rimtuolės įvaizdžio, nes jis nėra dirbtinai sukurtas – tiek kasdienybėje, tiek scenoje jai norisi maksimalaus nuoširdumo, jausmo ir kalbėjimo apie tikruosius dalykus.

Daina „Kas tie žmonės“ turi savo istoriją. Rudenį Notai teko dirbti su negirdinčiu fotografu Kęstu Masilioniu. Sukurti dainininkės fotosesiją jis pasisiūlė pats, pamatęs pirmųjų Notos dainų vaizdo klipus. Iš bendravimo telefono ir elektroninio pašto žinutėmis bei rudeniškos fotosesijos liko pluoštas nuotraukų ir mintis, vėliau išsiliejusi į naują dainą. Dainą apie žmones, kurie negirdi, nemato, nepažįsta vieni kitų ir dėl to jaučiasi vieniši bei nelaimingi. Fotosesijos nuotraukos tapo naujojo kūrinio vaizdinėmis iliustracijomis.

Nota sako esanti visiškai patenkinta ilgai brandintu ir vis tobulintu naujuoju darbu. „Esu įsimylėjusi šią dainą“,- prisipažįsta mergina ir neslepia vilčių, jog tokio pat atgarsio daina sulauks ir iš klausytojų.

Beje, praėjusį savaitgalį pirmąjį koncertą su savo grupe Klaipėdoje surengusi atlikėja pasidžiaugė pozityvia publikos reakcija. „Jaudinausi žengdama į sceną, tačiau nerimas dingo, kai pamačiau žmones, kurie klausėsi mūsų, šypsojosi, filmavo, plojo. Apie tai aš svajojau visą savo gyvenimą ir tuo metu buvau labai laiminga - juk svajonės pildosi!“,- prisipažįsta Nota, su grupe jau planuojanti naujus koncertinius pasirodymus.

Notos daina „Kas tie žmonės“ - lrytas.lt skaitytojų dėmesiui:

Man patikoNeblogaiMan nepatiko

Veidai ir vardai

Dainininkės Notos portretas fotografei pelnė tarptautinį pripažinimą

Pirmoji profesionali dainininkės Notos fotosesija ir jos metu užfiksuotas portretinis kadras pelnė tarptautinį apdovanojimą jo autorei – klaipėdietei fotografei Viktorijai Vaišvilaitei - Skirutienei. Tarptautinės fotografų asociacijos (SWPP) apdovanojimą už geriausią metų portretinę nuotrauką („Portrait Avant Garde Photographer of the Year“) autorė atsiėmė Londone vykusiame kasmetiniame organizacijos renginyje. Be šio įvertinimo klaipėdietė fotografė pelnė aukščiausius titulus dar 5-iose nominacijose, konkurencinėje kovoje įveikusi beveik 13 tūkst. apdovanojimams pasiūlytų fotokadrų. Dėl prestižiniais laikomų apdovanojimų kasmet varžosi daugybė fotografų iš visų pasaulio kraštų.

Muzika

M.A.M.A. ceremonijoje - įspūdingas D. Montvydo triumfas

Penktadienį Kauno „Žalgirio“ arenoje triukšmingai praėjo antroji Lietuvos muzikos apdovanojimų M.A.M.A. ceremonija. Visą puokštę laimėjimų pelnė Donatas Montvydas. Jis tapo metų popmuzikos atlikėju, geriausiu atlikėju apskritai, atlikėju, kurio dainos praėjusiais metais skambėjo dažniausiai ir dainininku, išleidusiu geriausią albumą. Apdovanojimų ceremoniją vedė linksmieji „Radistai“ Jonas Nainys, Rolandas Mackevičius.

Muzika

2012-aisiais išgarsėjusi dainininkė Nota: „Žvaigžde dar nesijaučiu“

Jaunutei dainininkei Notai 2012-ieji atmintyje liks kaip starto į muzikos pasaulį metai, atvėrę daug naujų galimybių ir įsukę merginą į iki tol visiškai nepažįstamo pramogų verslo verpetą. Būtent 2012-aisiais išsipildė 15-metės vilnietės svajonė dainuoti. Dailę studijuojanti mergina sėkmingai sudalyvavo jaunųjų talentų atrankoje, kur pranoko kelias dešimtis konkurentų, ir gavo prodiuserių pasiūlymą tobulinti dainavimo įgūdžius bei siekti dainininkės karjeros. Netrukus Lietuvos muzikos gerbėjams buvo pristatyta pirmoji Notos daina „Mano dainoje“ ir įspūdingas vaizdo klipas.

Muzika

M. Levickio eksperimentas - tango duetas su jauna dainininke Nota (video)

Du jauni ir talentingi atlikėjai – vilnietė dainininkė Nota ir šiaulietis akordeonininkas Martynas Levickis – Lietuvos publikai pristato bendrą kūrinį. Daina „Aš noriu“ - šiuolaikiška tango versija. Kūrinio ir jį lydinčio vaizdo klipo premjera neatsitiktinai surengta antradienį - tai Pasaulinė tango diena.

Muzika

Naują dainos versiją pristatanti 15-metė atlikėja Nota: „Meilė - neišsemiama tema“ (audio)

Penkiolikametė dainininkė Nota brandina naują kūrybinį sumanymą – trečiąją savo dainą. Ji, anot pačios atlikėjos, bus kitokia, bet kartu stilistiškai panaši į dramatiškais pavadintus jos debiutinius kūrinius „Mano dainoje“ ir „Tylūs vakarai“.

Muzika

15-metė atlikėja Nota nusimetė paslapties kaukę (video)

Prieš keletą mėnesių mįslingai debiutavusi dainininkė Nota (15 m.) pamažu praskleidžia uždangą. Tikrąjį vardą slėpusi mergina dėstė, kad taip jai patogiau. Dainininkė Nota – vienas įdomesnių šių metų popmuzikos debiutų. Puikiai nufilmuoti du vaizdo klipai, radijo eteryje skambančios popdainos su ryškiais priedainiais, spalvingas makiažas, ausiai malonus balsas ir kiek keista istorija apie mergaitę, kuriai patinka lipdyti lėles. Dar – keistai su muzika nederantis kiek šiurkštus slapyvardis Nota – ir atsisakymas atskleisti, kas už jo slepiasi.