Dvejus metus Maskvoje gyvenusi Jurga su Rusijos sostine atsisveikins koncertais

1/1

Muzika

2012-12-20 12:58

Dvejus metus Maskvoje gyvenusi Jurga su Rusijos sostine atsisveikins koncertais

Teksto dydis:

Gruodžio pabaigoje dainininkė Jurga su grupe maskviečiams bei Lietuvos žiūrovams surengs net keturis koncertinius pasirodymus. Pirmasis jų - koncertas muzikiniame klube „Masterskaja“ -įvyks jau šiandien, gruodžio 20 dieną. Taip pat atlikėja labai džiaugėsi galimybe pristatyti Maskvos publikai ir Rusijos sostinėje gimusį projektą „MetroNomes“ - muzikinį lėlių spektaklį apie požeminį Maskvos metro pasaulį (rež Zara Antonian, Armėnija). Jį „Vs. Mejerholdo centre“ nemokamai galima bus pamatyti šeštadienį, gruodžio 22 d. 20 val.

Nepaisant įtempto ir darbingo šventinio laikotarpio, Kalėdas dainininkė sutiks namuose - Lietuvoje. „Džiaugiuosi, kad paskutinis pasirodymas Maskvoje bus vaidmuo Vido Bareikio diplominiame spektaklyje „Aktrisy“. Man jis - visada smagus iššūkis. Per šias Kalėdas užbaigsime dvejų metų Maskvos etapą ir grįšime kurti į Lietuvą,“ - sakė Jurga.

Gruodžio 27 dieną atlikėja jau kviečia visus į kalėdinį koncertą Lietuvoje, kuris įvyks Vilniaus klube „Studio 9“. Šiam vakarui Jurga ruošia specialią programą, sudaryta iš laiko jau patikrintų geriausių dainų. Prie kolektyvo prisijungę du netikėti muzikiniai svečiai bus siurprizas susirinkusiems. „Penkios dainos nuskambės visiškai naujai, mat bus atliktos pritariant netradiciniams instrumentams“, - intrigavo dainininkė.

Pirmas žiemos mėnuo Jurgai buvo ypatingai produktyvus – po sėkmingai išleistos naujos dainos „Laiko nėra“, sekė koncertinis turas Lietuvoje bei darbas studijoje su Leonu Somovu - su juo Jurga dirba prie savo naujausio muzikinio albumo, dienos šviesą išvysiančio jau šį pavasarį. Neseniai paaiškėjo ir tai, kad Jurgą M.A.M.A ceremonijos rengėjai nominavo „metų atlikėjos“ ir „metų muzikos vaizdo klipo“ kategorijose.

Man patikoNeblogaiMan nepatiko

Muzika

J. Šeduikytė, Beissoul ir V. Diawara Londone padėjo surinkti lėšų labdarai

Kasmečiu tapęs paramos vakarėlis Londone „Hand in Hand“ šiemet pritraukė dar daugiau lankytojų. Renginio idėja – linksminantis paremti tuos, kam to reikia, įvykdyta pagal planą - surinktų lėšų užteks suremontuoti dar dvi palatas Kauno klinikinėje ligoninėje. Šį tikslą padėjo pasiekti Jurga, Beissoul ir kiti žinomi Lietuvos atlikėjai.

Muzika

J. Šeduikytė savo gerbėjams pristatė naują dainą „Laiko nėra“

Ketvirtadienio vakarą sostinės centrinę universalinę parduotuvę nušvietė 3D vaizdo projekcijos – čia vyko dainininkės Jurgos Šeduikytės spaudos konferencija, kurioje atlikėja pristatė savo naują kūrinį „Laiko nėra“. Drauge su ja padainavo ir jos vyras – aktorius, režisierius bei muzikantas Vidas Bareikis. Dainą prodiusavo daugeliui muzikos mėgėjų gerai pažįstamas Leonas Somovas.

Muzika

Mįslingo vakarėlio „Golden Gates“ rengėjų sugundyti atlikėjai pasijuto vedžiojami už nosies

Kelis šimtus litų kainuojantys bilietai ir įslaptinta programa. Tokiu paradoksu stebinęs vakarėlis „Golden Gates” savaitgalį neįvyko, o jame koncertuoti kviesti muzikantai jaučiasi apmulkinti. „Aš dukart pagalvočiau prieš pirkdamas bilietą”, – sakė garsiausios Lietuvos hiphopo grupės „G & G Sindikatas” vadybininkas Justas Čekuolis, kuris tikina nusvilęs nuo bendravimo su vakarėlio rengėjais.

Muzika

Albumo apžvalga. V. Bareikis „Panda“ (audio)

Buvusio grupės „Suicide DJs“ lyderio debiutiniame soliniame albume nebėra tokių kvailysčių, kaip kadaise šio kolektyvo koncertuose juokinusi „Samurai Song“. „Panda“ - šis tas kur kas tamsesnio, sunkiai apibūdinamo ir smarkiai keliančio nerimą. Kažkoks keistas dainuojamosios poezijos, depresyvaus roko ir juodojo humoro derinys, tikrai prikaustantis dėmesį.

Muzika

Naujoje V. Bareikio dainoje - ir žmonos J. Šeduikytės balsas (audio)

Vos prieš savaitę keturiais koncertais Vilniuje, Kaune ir Palangoje savo debiutinį solinį albumą „Panda“ pristatęs aktorius bei režisierius Vidas Bareikis dalijasi naujausiu singlu. Dainoje „Aš ne tai“ galima išgirsti ne tik V.Bareikio, bet ir daininkės Jurgos balsą.