Dvejus metus Maskvoje gyvenusi Jurga su Rusijos sostine atsisveikins koncertais

1/1
Teksto dydis:

Gruodžio pabaigoje dainininkė Jurga su grupe maskviečiams bei Lietuvos žiūrovams surengs net keturis koncertinius pasirodymus. Pirmasis jų - koncertas muzikiniame klube „Masterskaja“ -įvyks jau šiandien, gruodžio 20 dieną. Taip pat atlikėja labai džiaugėsi galimybe pristatyti Maskvos publikai ir Rusijos sostinėje gimusį projektą „MetroNomes“ - muzikinį lėlių spektaklį apie požeminį Maskvos metro pasaulį (rež Zara Antonian, Armėnija). Jį „Vs. Mejerholdo centre“ nemokamai galima bus pamatyti šeštadienį, gruodžio 22 d. 20 val.

Nepaisant įtempto ir darbingo šventinio laikotarpio, Kalėdas dainininkė sutiks namuose - Lietuvoje. „Džiaugiuosi, kad paskutinis pasirodymas Maskvoje bus vaidmuo Vido Bareikio diplominiame spektaklyje „Aktrisy“. Man jis - visada smagus iššūkis. Per šias Kalėdas užbaigsime dvejų metų Maskvos etapą ir grįšime kurti į Lietuvą,“ - sakė Jurga.

Gruodžio 27 dieną atlikėja jau kviečia visus į kalėdinį koncertą Lietuvoje, kuris įvyks Vilniaus klube „Studio 9“. Šiam vakarui Jurga ruošia specialią programą, sudaryta iš laiko jau patikrintų geriausių dainų. Prie kolektyvo prisijungę du netikėti muzikiniai svečiai bus siurprizas susirinkusiems. „Penkios dainos nuskambės visiškai naujai, mat bus atliktos pritariant netradiciniams instrumentams“, - intrigavo dainininkė.

Pirmas žiemos mėnuo Jurgai buvo ypatingai produktyvus – po sėkmingai išleistos naujos dainos „Laiko nėra“, sekė koncertinis turas Lietuvoje bei darbas studijoje su Leonu Somovu - su juo Jurga dirba prie savo naujausio muzikinio albumo, dienos šviesą išvysiančio jau šį pavasarį. Neseniai paaiškėjo ir tai, kad Jurgą M.A.M.A ceremonijos rengėjai nominavo „metų atlikėjos“ ir „metų muzikos vaizdo klipo“ kategorijose.

Man patikoNeblogaiMan nepatiko