Į „TV3 Play“ atsikrausto pamėgtos televizijos laidos

1/4
Teksto dydis:

Visą gegužės mėnesį šventusi vienų metų gimtadienį populiariausia interneto televizija Lietuvoje „TV3 Play“ nepaliauja džiuginti savo žiūrovų. Vasaros proga „TV3 Play“ dovanoja dar vieną saldžią staigmeną ir garsiai praneša: nupūsime dulkes nuo jau seniai pamėgtų TV3 ir TV6 eterio laidų.

Šapranauskų dueto diriguojama provokuojančių pašnekesių laida „TV šeškas“, humoro trilogija – „Policijos akademija“, „Daktarė Aiskauda“ ir „Pati baisiausia laida“ – su iki šiol seksualiausiomis Lietuvos moterimis tituluojamomis Giedre Rusyte bei Aiste Paškevičiūte, „Muzikinė karuselė“ su „Chorų karų“ generolu Edmundu Kučinsku ir dainininke Mia, buvęs žiūrimiausias TV6 realybės šou „Vieniša žvaigždė“, kur antros pusės išdrįso ieškotis net ir Egidijus Dragūnas bei dar daug daugiau pramogų „TV3 Play“ žiūrovų laukia visą vasarą!

Melodramų mėgėjai taip pat turės kuo džiaugtis – jau dabar „TV3 Play“ galima žiūrėti kultine tapusią vos tik šiemet pastatytą aistringą meksikiečių melodramą „Meilės prieglobstis“ (Un Refugio para el Amor). Čia į klaidžias meilės ir likimo pinkles įsipainios melodramų gerbėjams puikiai pažįstami Gabrielis Soto, Zuria Vega, Laura Flores ir Jose Carlosas Ruiznas.

„TV3 Play“ žiūrovai taip pat prisimins humoro šou „Ambrozijos TV“, kuris, kai buvo rodomas, papuolė į reguliarių TV3 autorinių laidų TOP 10, o gyvo garso šou „Švieski man vėl“ su Zvonkų duetu ir Mindaugu Stasiuliu 2008 m. dažnai nurungdavo artimiausio konkurento laidas.

„TV3 Play“ žiūrovų taip pat lauks pramoginės laidos „Mergišiai“ ir „Rožių kerai“, muzikiniai projektai „Žvaigždžių karai“ ir „Šeimų dainos“, dokumentinis šou „9,5 savaitės“, realybės projektas „Gelbėtojų stotis“ ir drama „Ištikimybės testas“, projektas „Myliu LT“ bei socialinis realybės šou „Turtuoliai – vargšai“.

Žadama, kad televizijoje internete „TV3 Play“ jau visai netrukus bus patalpinta ir jubiliejinio, dvidešimtojo, TV3 sezono projekto „X Faktorius“ vieno teisėjų Sauliaus Urbonavičiaus-Samo vadovaujamos grupės „Bix“ koncertas, chorvedžio Edmundo Kučinsko šlagerių vakaras ir kadaise legendine merginų grupe tituluotos „Yva“ muzikinis pasirodymas.

Man patikoNeblogaiMan nepatiko