„Anatomijos Oskaruose“ J. Aniston buvo apdovanota nominacijoje „Geriausia scena su bananu“

1/1
Teksto dydis:

Šią savaitę portalas „Mr.Skin“ (anatomyawards), kur publikuojami kadrai iš filmų su apsinuoginusiomis aktorėmis, paskelbė „Anatomijos Oskaro“ laimėtojas. Tarp nugalėtojų ir žinomos Holivudo žvaigždės Jennifer Aniston, Natalie Portman, Mila Kunis. Pavyzdžiui, Jennifer Aniston buvo apdovanota nominacijoje „Geriausia scena su bananu“, kriminalinėje komedijoje „Horrible Bosses“.

„Аnatomijos Oskaras“ įteikiamas 13 metus iš eilės. Pačios aktorės paprastai nekomentuoja, kad jos apdovanojamos „Anatomijos Oskaru“. Tačiau keletą kartų paaiškėjo, kad ši virtuali premija buvo skirta aktorei, netrukus iki tol, kol jei buvo įteikiamas tikras „Oskaras“. Pavyzdžiui, taip nutiko su Natalie Portman, kur ji atliko pagrindinį vaidimenį erotiniame trileryje „Juodoji gulbė“.

Šias metais Mr.Skin redakcija išrinko nugalėtojas 37 nominacijose. Daugiausiai pagal praėjusių metų televizijos ir kino produkcijos vertinimus.

Mr.Skin įtraukia į „Аnatomijos Oskaro“ nominacijas tik filmus ir serialus, kurie buvo parodyti didžiuosiuose ekranuose ir per televizijos kanalus, rašo portalas mrskin.com.

Man patikoNeblogaiMan nepatiko