N. Bunkė: „Skaityti mylimojo žinutes yra nusikaltimas”

1/1
Teksto dydis:

„Nesuprantu, kaip galima skaityti savo antros pusės žinutes -tai yra nusikaltimas! Kokio velnio tada būti kartu, jeigu vienas kitu nepasitikite. Ir jokiu būdu nebandykite pakeisti kito žmogaus. Šitą pamoką gerai išmokau po pirmos santuokos“, - kalbėjo antrą kartą ištekėjusi dainininkė Natalija Bunkė.

Meilės reikalų subtilybėmis dalinosi ir iliuzionistas Mantas Wizard: „Holivudinė meilė, esu giliai įsitikinęs, neegzistuoja ir santykiai tai yra juodas, kruvinas, sunkus darbas. Santykiai yra savotiška loterija.“

Garsūs šalies pramogų pasaulio žmonės patarimus apie santykius ir meilę iš pirmo žvilgsnio žarstė ne veltui.

Pokalbių laidos „Negaliu tylėti“ studijoje Šv. Valentino dienos proga vyko trys akli pasimatymai, kurių dalyviai taip pat pasakojo, kokių nuodėmių yra pridarę patys.

„Savo antrajai pusei esu atleidęs neištikimybę, bet po kurio laiko pats buvau jai neištikimas“, - prisipažino Aivaras.

O Artūras Mediuška rėžė tiesiai šviesiai: „Jeigu mano pirmas pasimatymas su mergina baigiasi lovoje, kitą dieną susidomėjimas ja visiškai išgaruoja“.

Ar bent viena Amūro strėlė buvo paleista taikliai ir ką dalyviams išpranašavo kiaurai žmones matanti ekstrasensė Vanda Darjna, žiūrėkite rytoj, antradienį vasario 14 dieną, 18 val. 55 min. laidoje “Negaliu tylėti” per “Lietuvios ryto” televiziją ir portale http://tv.lrytas.lt

Man patikoNeblogaiMan nepatiko