N. Bunkė: „Skaityti mylimojo žinutes yra nusikaltimas”

1/1

TV antena

2012-02-13 10:28

N. Bunkė: „Skaityti mylimojo žinutes yra nusikaltimas”

Teksto dydis:

„Nesuprantu, kaip galima skaityti savo antros pusės žinutes -tai yra nusikaltimas! Kokio velnio tada būti kartu, jeigu vienas kitu nepasitikite. Ir jokiu būdu nebandykite pakeisti kito žmogaus. Šitą pamoką gerai išmokau po pirmos santuokos“, - kalbėjo antrą kartą ištekėjusi dainininkė Natalija Bunkė.

Meilės reikalų subtilybėmis dalinosi ir iliuzionistas Mantas Wizard: „Holivudinė meilė, esu giliai įsitikinęs, neegzistuoja ir santykiai tai yra juodas, kruvinas, sunkus darbas. Santykiai yra savotiška loterija.“

Garsūs šalies pramogų pasaulio žmonės patarimus apie santykius ir meilę iš pirmo žvilgsnio žarstė ne veltui.

Pokalbių laidos „Negaliu tylėti“ studijoje Šv. Valentino dienos proga vyko trys akli pasimatymai, kurių dalyviai taip pat pasakojo, kokių nuodėmių yra pridarę patys.

„Savo antrajai pusei esu atleidęs neištikimybę, bet po kurio laiko pats buvau jai neištikimas“, - prisipažino Aivaras.

O Artūras Mediuška rėžė tiesiai šviesiai: „Jeigu mano pirmas pasimatymas su mergina baigiasi lovoje, kitą dieną susidomėjimas ja visiškai išgaruoja“.

Ar bent viena Amūro strėlė buvo paleista taikliai ir ką dalyviams išpranašavo kiaurai žmones matanti ekstrasensė Vanda Darjna, žiūrėkite rytoj, antradienį vasario 14 dieną, 18 val. 55 min. laidoje “Negaliu tylėti” per “Lietuvios ryto” televiziją ir portale http://tv.lrytas.lt

Man patikoNeblogaiMan nepatiko

TV antena

Iš „Žvaigždžių duetų“ iškrito Natalija Bunkė ir Vitalijus Cololo

Susumavus dviejų savaičių rezultatus LNK „Žvaigždžių duetuose“, paskutiniai turnyrinėje lentelėje atsidūrė humoristas Vitalijus Cololo ir Natalija Bunkė. Dabar poros likimas – komisijos pirmininko Vytauto Juozapaičio rankose. Jei pirmininkas nepasinaudos savo veto teise, šiai porai teks palikti populiariuosius „Žvaigždžių duetus“.

TV antena

N. Bunkė nepabijojo akistatos su nesėkmingą ateitį jai pranašavusiu tarologu

Tarologas Leopoldas Malinauskas prieš kurį laiką pranašavo Natalijai Bunkei nesėkmingus santykius ir santuokos griūtį. Išgirdusi naujas jo pranašystes BTV laidoje „Šeštasis pojūtis“ dainininkė nepraleido progos patraukti jį per dantį. N.Bunkė sulaukė savo revanšo valandos. Slėpdamasi už širmos BTV laidoje „Šeštasis pojūtis“ ji klausėsi, ką šįkart apie jos ateitį pasakys L.Malinauskas, nežinodamas, kad buria būtent jai. Taiklumo jam, deja, pritrūko.

Veidai ir vardai

Vis dar nebendraujančios seserys N. Bunkė ir K. Ivanova: lenktynės prasideda

Piktas strėles viena į kitą laidančios garsios seserys – grupės „ŠarkA” narė Kristina Ivanova (24 m.) ir solinei karjerai atsidavusi Natalija Bunkė (28 m.) – elgiasi lyg aršiausios varžovės. Kol grupės „ŠarkA” narės pozavo naują jų įvaizdį pristatančioje fotosesijoje, Natalija paskelbė apie dvi naujas balsingas koleges ir jos trise debiutavo scenoje pasipuošusios spygliuotais kostiumais.

Veidai ir vardai

Per draugų surengtą gimtadienio šventę N. Bunkė apdegino prabangius kailinius

Atlikėja Natalija Bunkė sekmadienį atšventė savo gimtadienį. Sūnelį Kristupą kartu su vyru Danieliumi Bunkumi auginančiai dainininkei suėjo 29 metai. Nors lauke buvo stingdantis šaltis, Natalijos vyras ir draugai pasistengė, kad atlikėja savo gimtadienio nepamirštų ilgai. Smagi draugų kompanija ne tik lauke kepė kepsnius, bet ir pasikaitinę pirtyje nėrė į ledinį ežero vandenį.