Iš televizijos studijos — į gimdymo namus

1/1
Teksto dydis:

Vos ne taip buvo sudėliotas antro vaiko susilaukusios žurnalistės, TV3 laidos “Savaitės komentarai” vedėjos 33 m. Indrės Makaraitytės praėjusios savaitės gyvenimo scenarijus.

Tuoj gimdyti turėjusi moteris ketvirtadienį įrašė paskutinę “Savaitės komentarų” laidą, o penktadienį pagimdė dukterį. Tai — antroji Indrės ir jos vyro TV3 Žinių tarnybos vadovo Sigito Babiliaus atžala. Pora jau augina beveik ketverių metų sūnų.

Tiesa, iš anksto nufilmuodama reikšmingiausių savaitės įvykių apžvalgą, kuri buvo rodoma sekmadienį 19 valandą, TV3 šiek tiek rizikavo. Juk nenuspėjamų įvykių bet kurioje valstybėje gali įvykti net ne per tris dienas, bet ir per vieną naktį.

I.Makaraitytei atsisveikinus su žiūrovais ilgesniam laikui ir išėjus motinystės atostogų, šį sekmadienį laidos “Savaitės komentarai” nebus. Eterio laiką nuo 19 valandos užgrobs “Chorų karai”.

O nuo vasario “Savaitės komentarų” vedėjos krėslą užims žurnalistė Jolanta Svirnelytė, kuri, atėjusi iš LNK, pašnekovus kalbina “TV3 žinių” rubrikoje “Dienos komentaras”.

Man patikoNeblogaiMan nepatiko