„Abipus sienos“: mafijos pasiutpolkė su buvusiu policininku P.Klimavičiumi

1/1

TV antena

2012-01-10 09:58

„Abipus sienos“: mafijos pasiutpolkė su buvusiu policininku P.Klimavičiumi

Teksto dydis:

Už ką ekspolicininkas pripažintas recidyvistu? Už ką Petras Klimavičius s be gailesčio pasiųstas į Lukiškes? Dar visai neseniai Petras Klimavičius sėkmingai kūrė įžūlių banditų vaidmenis televizijos serialuose. Tačiau turbūt mažai kas įsivaizdavo, kad įvertinimo jis sulauks ne kaip talentingas aktorius, o kaip tikrų tikriausias nusikaltėlis. „Jie pamiršo, kad aš stovėjau basas prie Vyriausybės, kovojau už policininkų teises. Jie pamiršo - todėl ir apkaltino nebūtais dalykais“, - įsitikinęs buvęs policijos vyriausiasis tyrėjas P.Klimavičius.

Girdėdami, kad Petras Klimavičius - ne koks nusmurgėlis, o poetas ir aktorius, kažkada vadintas geriausiu ir profesionaliausiu policininku, aplinkiniai gūžčiojo pečiais. Tai kodėl jis tuomet, jei padorus ir išsilavinęs, kaimynus apgaudinėja ir terorizuoja? Kodėl nesigėdydamas kelia prieš juos ranką? „Jis man pirmiausia į pilvą trenkė, sakydamas, kad atidaužysiu tau kepenis“, - prisiminė Silvija Ramanauskienė, viena iš nukentėjusiųjų.

P.Klimavičius prieš teismą stojo dėl savavaldžiavimo, panaudojant fizinę ir psichinę prievartą. Atėjęs į paskutinį teismo posėdį išklausyti nuosprendžio šis ekspolicininkas atrodė ramus ir linksmas. Tačiau išvydęs teismo salėje lūkuriuojančius du pareigūnus, jis veikiausiai suprato, jog šį kartą išsisukti jam nepavyks.

Mafijos pasiutpolkė publicistikos LNK laidoje „Abipus sienos“.

Man patikoNeblogaiMan nepatiko

TV antena

Su Liepa „Žvaigždžių duetuose“ uždainuos J.Jankevičius

„Niekada negalvojau, kad galiu dainuoti, kol nesudalyvavau LNK laidoje „Dainuok, jei gali“, - juokiasi Justinas Jankevičius. – Toje laidoje man bedainuojant apie karštas merginas ir šaltą alų, reikėjo valgyti ir gerti visokias šlykštynes. Ir šioje ekstremalioje situacijoje išgirdęs mane dainuojant, Merūnas pasakė, kad aš turiu sugebėjimų dainuoti“.

TV antena

M.Jampolskis: „Ieškančias naudos atpažįstu iš žvilgsnio“

„Jų žvilgsniai jas išduoda... Bendravimas, paplonintas liežuvis, „falšas“, kurio jos pilnos“, - detales, iš kurių atpažįsta tik naudos ieškančias moteris, vardins aktorius Marius Jampolskis. Šįvakar, pirmadienį, gyvenimo būdo laidoje „Nuo... iki...“ itin atviras 33-ejų scenos žvaigždės Mariaus Jampolskio interviu, kuriam jis pasikvies į savo ir širdies draugės namus. Vyras išduos ne tik tai, kokiomis moterimis žavisi, kodėl iširo jo santuoka, o vėliau ir draugystė su operos dainininke Onute Kolobovaite.

TV antena

Žmonai su vyru neleidžia bendrauti vyro vaikai

Šį sezoną LNK televizijos laida „24 valandos” eteryje pasirodė jau 87 kartus. Tačiau vis dar būna istorijų, apie kurias laidos vedėjas Egidijus Knispelis pasako: „Tokios problemos mes dar nesprendėme“. Ir tai - turint omenyje, kad vienoje laidoje dažniausiai būna du, o kartais net trys pasakojimai apie skirtingas problemas, su kuriomis susiduria paprasti žmonės.

TV antena

K.Ivanova paliko sesers N.Bunkės namus

Niekam nieko nepranešusi Natalijos sesuo Kristina Ivanova paliko Natalijos Bunkės namus Klaipėdoje. Apie tai, kad sesuo išsikraustė, Natalija sužinojo iš savo buvusio vyro Deivydo Zvonkaus. Kristina susirinko visus savo daiktus ir drabužius. LNK laidos „Kažkas atsitiko!” žiniomis, sostinėje Kristina apsigyveno su savo vaikinu Andriumi Broku. Andrius Brokas buvo geras Egmonto Bžesko bičiulis.