„Abipus sienos“: mafijos pasiutpolkė su buvusiu policininku P.Klimavičiumi

1/1
Teksto dydis:

Už ką ekspolicininkas pripažintas recidyvistu? Už ką Petras Klimavičius s be gailesčio pasiųstas į Lukiškes? Dar visai neseniai Petras Klimavičius sėkmingai kūrė įžūlių banditų vaidmenis televizijos serialuose. Tačiau turbūt mažai kas įsivaizdavo, kad įvertinimo jis sulauks ne kaip talentingas aktorius, o kaip tikrų tikriausias nusikaltėlis. „Jie pamiršo, kad aš stovėjau basas prie Vyriausybės, kovojau už policininkų teises. Jie pamiršo - todėl ir apkaltino nebūtais dalykais“, - įsitikinęs buvęs policijos vyriausiasis tyrėjas P.Klimavičius.

Girdėdami, kad Petras Klimavičius - ne koks nusmurgėlis, o poetas ir aktorius, kažkada vadintas geriausiu ir profesionaliausiu policininku, aplinkiniai gūžčiojo pečiais. Tai kodėl jis tuomet, jei padorus ir išsilavinęs, kaimynus apgaudinėja ir terorizuoja? Kodėl nesigėdydamas kelia prieš juos ranką? „Jis man pirmiausia į pilvą trenkė, sakydamas, kad atidaužysiu tau kepenis“, - prisiminė Silvija Ramanauskienė, viena iš nukentėjusiųjų.

P.Klimavičius prieš teismą stojo dėl savavaldžiavimo, panaudojant fizinę ir psichinę prievartą. Atėjęs į paskutinį teismo posėdį išklausyti nuosprendžio šis ekspolicininkas atrodė ramus ir linksmas. Tačiau išvydęs teismo salėje lūkuriuojančius du pareigūnus, jis veikiausiai suprato, jog šį kartą išsisukti jam nepavyks.

Mafijos pasiutpolkė publicistikos LNK laidoje „Abipus sienos“.

Man patikoNeblogaiMan nepatiko