LNK laida „24 valandos“ kiekvienam žiūrovui skiria po 24 sekundes eterio laiko

1/1
Teksto dydis:

LNK socialinės publicistikos laida „24 valandos” pradeda savo antrąjį sezoną. Pasipildžiusios naujais komandos nariais, „24 valandos” prie laidos vairo pakvietė žurnalistą, televizijoje dirbantį jau 20 metų, Egidijų Knispelį.

Pagrindinė laidos misija lieka tokia pati – padėti paprastam žmogui ištikus neįprastai situacijai. Tačiau tai darys ne tik į įvykio vietą atvykusi filmavimo grupė. E. Knispelis pats aktyviai dalyvauja kūrybiniame procese, sprendžia, kokį specialistą pakviesti į studiją, kurioje su laidos svečiu sudėlioja paskutinius akcentus.

Jam talkinantys žurnalistai taip pat nebus beveidžiai mikrofono laikytojai. Jie ne tik pasakos apie problemą, bet ir spręs ją vietoje – kartu su nukentėjusiu žmogumi eis pas atsakingus valdininkus ar pareigūnus. Kaip mėgsta sakyti E. Knispelis: „Kuomet paprastas žmogus nueina pas pareigūną, jis kalba vienaip, tačiau kuomet nueiname mes, žurnalistai, pareigūnas jau kalba visai kitaip“.

Tad esminė laidos užduotis – realiai padėti jam susidoroti su užklupusiomis problemomis. Be pagalbos paprastam žmogui, profesionalumas ir aukščiausi moraliniai standartai – pagrindiniai laidos „24 valandos” kriterijai. Juos įgyvendinti pasiryžęs Egidijus su savo patyrusių žurnalistų komanda, kuriai tenka savotiškas angelų sargų vaidmuo.

Man patikoNeblogaiMan nepatiko