Aistringą meilę temdo šešėliai

1/5
Teksto dydis:

Seimo nariui 34 metų Andriui Šedžiui džiaugtis aštuoniolikmetės Monikos Kvietkutės meile trukdo ir buvusios žmonos priekaištai, ir už dvi žmogžudystes nuteisto kalinio skambučiai. Politikas tikina, kad jį telefonu terorizuoja buvęs dainininkės Irmos Jurgelevičiūtės vyras Rolandas Lavinskas.

Parlamentaro A.Šedžiaus buvusi žmona su dviem nepilnametėmis dukterimis iš namų buvo priversta išsikraustyti prieš pusantrų metų.

„Jis turi jau trečią aštuoniolikmetę, — „Lietuvos ryto“ televizijos laidai „Super L.T.“ pasakojo 31 metų Sandra Šedžiuvienė. — Mums buvo pasakyta: „Ne aš pas jus gyvenu, o jūs pas mane. Nenorėkite atsidurti gatvėje.“

Bijo pasirodyti su tėvu

Tuo tarpu seimūnas tikina, kad Sandra iš namų išėjo pati. Esą jis, prieš sutikdamas moksleivę Moniką Kvietkutę, net laukęs, kada sutuoktinė su dukterimis grįš.

Sandra su Andriumi bendravo ir šeimai iširus. Tačiau daugiau nei prieš mėnesį moteris sužinojo, kad buvęs jos vyras turi nesantuokinį sūnų, kurio susilaukė po vienos nakties nuotykio. Sūnumi politikas rūpinasi.

„Kartu su Andriumi prabėgo 16 metų. Galvojau — kodėl, už ką, — svarstė moteris. — Labai daug klausimų sau uždaviau.“

A.Šedžius yra pasakojęs, kad M.Kvietkutę jau supažindino su savo dukterimis. Vyras tikino, kad mergaitės labai myli naująją jo draugę.

„Žiauri netiesa, — atkerta S.Šedžiuvienė. — Dešimtmetė duktė net bijo su tėvu eiti į prekybos centrą, nes visi ten į ją žiūri ir šnabždasi.“

Į pamokas — nauju BMW

Sandra įsitikinusi, kad nauja A.Šedžiaus draugė Monika žavisi ne juo, o turtais. „Aš jam sakiau, jei pas Moniką jis atvažiuotų antros laidos golfu, kaip pas mane kadaise, ir jei pasakytų, kad dirba santechniku, ji net neatsisuktų“, — įsitikinusi S.Šedžiuvienė.

Laidoje „Super L.T.“ prabilo ir anksčiau slėpta politiko mylimoji. Ji patikino, kad 16 metų vyresnį vyrą ne tik pristatė savo tėvams, bet ir persikraustė pas jį gyventi.

Į pamokas Šiauliuose mylimojo dovanotu naujutėlaičiu BMW važinėjanti Monika tikina, kad jai nereikia vyrų turtų. Mergina seimūną vadina pirmąja tikra savo meile.

Tačiau politikas apie savo jausmus kalbėjo kitaip. „Man ne 18 metų. Susižavėjimo negaliu vadinti meile. Man tiesiog gera būti su šiuo žmogumi“, — aiškino A.Šedžius.

Beje, pirmą kartą Andriaus ir Sandros Šedžių santykius žurnalistai ėmė narstyti prieš septynerius metus. Tuomet Sandra buvo užmezgusi romaną su LNK realybės šou „Baras“ dalyviu Dariumi Kulpiu, pravarde Britva.

Tačiau ši meilės istorija truko neilgai ir Šedžiai vėl ėmė kurstyti šeimos židinį.

Mokykla ūžia nuo apkalbų

Šiuo metu Šiaulių mokykloje, kurioje mokosi M.Kvietkutė, gyvai aptarinėjama merginos ir politiko meilė. Tačiau Monika tikina į apkalbas nekreipianti dėmesio.

„Matematikos pamokoje iš klasės draugės gavau žinutę, kad kitos merginos mane apkalba.

Po pertraukos atsisėdau pas tą draugę, kuri parašė žinutę. Pastebėjome, kad kitos pradėjo siuntinėti viena kitai raštelius.

Jos suplėšė vieną raštelį ir pakišo jį po suolu — norėjo paslėpti įkalčius. Bet mes paėmėm jo skutelius, sudėliojom ir perskaitėm. Ten buvau apkalbinėjama.

O prieš tai į akis sakė, kad mane palaiko, linkėjo būti stipriai“, — piktinosi naujoji Seimo nario gyvenimo draugė.

Skambučiai — iš kalėjimo

A.Šedžiaus laimę drumsčia ir už dvi žmogžudystes nuteisto 35 metų R.Lavinsko skambučiai.

Seimo narys R.Lavinsko pyktį užsitraukė, kai „Lietuvos ryto“ televizijos laida „Super L.T.“ politiko namuose užtiko pusnuogę tuometę žmogžudžio žmoną I.Jurgelevičiūtę.

Neseniai TV3 laidoje „Žiūrim, ką turim...“ Seimo narys pasakojo, kad vieną dieną suskambo jo telefonas, o ragelyje pasigirdo kalinio balsas.

„Jeigu tu dar kartą susitiksi su mano žmona, su tavimi bus susidorota. Aš turiu daug draugų laisvėje, tarp jų — ir Seime“, — įspėjo R.Lavinskas politiką, kurį, matyt, laikė rimtu konkurentu. Pasak A.Šedžiaus, nuo to laiko kalinys jam skambino dar ne kartą.

R.Lavinsko skambučių sulaukdavo ir I.Jurgelevičiūtė — jis neva jai skambindavo po 50—60 kartų per dieną.

Per Vyriausybės valandą Seime A.Šedžius apie kalinio atakas papasakojo vidaus reikalų ministrui Raimundui Palaičiui. Vėliau šis pripažino, kad nuteistasis yra telekomunikacijų bendrovės klientas.

„Žiūrim, ką turim...“ rengėjus Pravieniškių 2-ųjų pataisos namų-atvirosios kolonijos direktorius Alfredas Drazdys patikino, kad telefonas iš R.Lavinsko atimtas, o kalinys metams perkeltas į drausmės grupę.

Tačiau tai išgirdusi Irma tik nusijuokė: „Nesąmonė. Vakar Rolandas skambino mano broliui ir perdavė man „didelį ačiū“.

A.Šedžius taip pat tikino, kad R.Lavinskas jam skambino ir po nuobaudos.

Pasikalbėjo vyriškai

Praėjusią savaitę LNK laida „Nuo... iki...“ kalbino R.Lavinską. Kalinys neigė grasinęs Seimo nariui. Esą jis tik kartą paskambino A.Šedžiui ir vyriškai su juo pasikalbėjo.

R.Lavinskas tikino iš atminties jau ištrynęs Irmą.

Jis pasakojo, kad su dainininke susipažino būdamas laisvėje — tais laikais, kai nemažai atlikėjų mėgo pašėlti su nusikalstamo pasaulio atstovais.

Prieš kelerius metus iš vieno I.Jurgelevičiūtės interviu R.Lavinskas supratęs, kad dainininkė turi didelę priklausomybę. Nuo ko — kalinys neįvardijo. Tačiau jis esą nutarė padėti moteriai jos atsikratyti.

Tuomet prasidėjo jųdviejų bendravimas. Už grotų dienas leidžiantis R.Lavinskas paprašydavo laisvėje esančių draugų surengti po Irmos langais koncertus ir fejerverkus.

Kalinys tikino, kad jo ir I.Jurgelevičiūtės santuoka iširo dėl palaido Irmos būdo ir polinkio į alkoholį. Bandęs pasikalbėti su žmona apie jos neištikimybę, R.Lavinskas nei paneigimo, nei prisipažinimo neišgirdo.

Pora išsiskyrė rugpjūčio 13-ąją.

Man patikoNeblogaiMan nepatiko