Kriminaliniai viliotiniai

1/1
Teksto dydis:

Atlikėjos Džordanos Butkutės širdyje — permainų vėjai! Prieš porą savaičių ji paliko mylimąjį Sergejų, su kuriuo praleido dešimt metų, ir iškeliavo pas kitą vyrą.

„Iškeitė mane į taksistą, buvusį narkomaną, sėdėjusį kalėjime už žmogžudystę. Negaliu patikėti, kad išsikraustė pas vyrą, kurį pažįsta vos daugiau kaip mėnesį“, — apmaudą liejo Sergejus.

Matyt, Džordana toli nesižvalgė — pasekė kolegių pėdomis. Garsiai moteriai būti šalia įtartinos reputacijos vyro jau tapo mados reikalu.

Savo laimę kalinio Rolando Lavinsko glėbyje rado buvusi popgrupės „Dinamika“ vokalistė Irma Jurgelevičiūtė, į teisėsaugos akiratį dėl kokaino kontrabandos patekusiam Arūnui Savukynui savo širdį buvo atidavusi modelis ir laidų vedėja Giedrė Rusytė.

Karčios patirties iš buvusios santuokos su nuteistu kvaišalų prekeiviu Vytautu Ražanausku turi grožio konkursų ir TV muzikinių projektų dalyvė Renata Voitechovskaja. Su prieštaringos reputacijos verslininku Egidijumi Kūra šeimą sukūrusi TV3 laidos „Grįžta vyrai“ vedėja Ramunė Kūrienė.

Kriminaline praeitimi pagarsėjęs ir grupės „69 danguje“ narės Ingridos Martinkėnaitės vyras verslininkas Andrejus Velijevas — kalbama, kad jis teistas už turto prievartavimą.

„Visi kaliniai moka gražiai pakalbėti, jie puikiai išmano žmogaus psichologiją“, — paaiškino niekšingai Džordanos paliktas Sergejus.

Man patikoNeblogaiMan nepatiko