Advokatė S.Pronina - nuotaka „Valentino“ suknele

1/3
Teksto dydis:

„Tokios jaunosios suknelės Lietuva dar nematė!“, - šypsosi žurnalistė Auksė Tamulienė, parengusi pasakojimą laidai „Istorijos“ apie įspūdingą advokatę Svetlaną Proniną. Svetlana sukėlė tikrą furorą Vilniaus Santuokų rūmuose, pasirodžiusi originalia ir seksualumą pabrėžiančia „Valentino“ suknele.

Brandaus amžiaus moteris neseniai ištekėjo už jaunesnio vyro, ką tik grįžo iš povestuvinės kelionės ir televizijos laidai atvirai papasakojo apie naują meilę, jauną vyrą, seksą ir savo gyvenimą.

„Esu drąsi”, - sako vilnietė advokatė Svetlana Pronina. Sykį viešame renginyje pasipuošusi perregima suknele, iš karto atkreipė žurnalistų, fotografų ir kviestinių svečių dėmesį. Svetlana nėra dažna žurnalų herojė, tačiau kur bepasirodo, išsyk atkreipia aplinkinių dėmesį...

„Jei niekas į tave nežiūri, vadinasi, tu neįdomus”, - sako ji. Pirmasis S.Proninos sutuoktinis ir dviejų dukrų tėvas nežabojo pietietiško kraujo turinčios moters noro ir sugebėjimo atrodyti stulbinančiai.

Po aštuoniolikos bendro gyvenimo metų ji nusprendė skirtis, nes be aistros, kaitinančios vyro ir moters santykius, gyventi negali. Dabar moteris džiaugiasi nauja laime.

Man patikoNeblogaiMan nepatiko