Eurolygos rungtynes pasirinks TV3 žiūrovai

1/0
Teksto dydis:

Abiejų Lietuvos krepšinio klubų kovas Eurolygoje transliuojanti TV3 televizija susidūrė su sunkiai išsprendžiama dilema. Galvos skausmu televizijai tapo trečiasis turnyro turas, kuriame abi Lietuvos ekipos Kauno „Žalgiris“ ir Vilniaus „Lietuvos rytas“ su varžovais grumsis tuo pačiu metu - lapkričio 7 dieną, 21val. 30 min. Lietuvos laiku.

Kauno klubas kitą savaitę svečiuose išbandys jėgas su Rimanto Kaukėno ir Kšyštofo Lavrinovičiaus vedama Sienos „MdP“ (Italija), o vilniečiai išvykoje egzaminuos Le Mano „Sarthe Basket“ (Prancūzija) klubą.

„Šios problemos išsprendimui pasitelksime tautos balsą. Šiandien nutarėme, kad krepšinio

sirgaliai ir žiūrovai balsuodami internetu ar trumposiomis žinutėmis nuspręs, kurias rungtynes tiesiogiai žiūrėti per TV3“, - lrytas.lt sakė TV3 prodiuseris Jurgis Jefremovas.

Anot jo, mažiau balsų surinkusios rungtynės bus tiesiogiai transliuojamos per „Tango TV“. Vėlyvą trečiadienio vakarą bus rodomi susitikimų vaizdo įrašai - tiesiogiai per TV3 transliuotos rungtynės bus rodomos per „Tango TV“ ir atvirkščiai.

Balsavimas prasidės trečiadienį (10 31) 19 valandą ir baigsis lapkričio 6-osios vidurdienį.

„Nieko kito mums neliko, kaip galutinį balsą patikėti krepšinio sirgaliams. Manau, tai bus teisingiausias variantas“, - vylėsi J.Jefremovas.

Lietuvos klubų tvarkaraščiai susikirs ir penktajame ture - „Žalgiris“ išvykoje žais su Maskvos CSKA, o po pusantros valandos prasidės „Lietuvos ryto“ ir Stambulo „Efes Pilsen“ akistata.

„Žalgirio“ - CSKA rungtynes tiesiogiai rodysime per TV3, o pirmąjį „Lietuvos ryto“ ir „Efes Pilsen“ rungtynių kėlinį transliuosime per „Tango TV“. Pasibaigus rungtynėms Maskvoje, „Lietuvos ryto“ ir „Efes pilsen“ dvikovą, greičiausiai nuo antrojo kėlinio, perkelsime į TV3 eterį. Vėliau per TV3 parodysime ir šių rungtynių vaizdo įrašą“, - sakė J.Jefremovas.

Pasak prodiuserio, pagal pirminį variantą, Lietuvos klubų tvarkaraščiai buvo susikirtę net 7 kartus ir tik intensyvių derybų dėka pavyko šį skaičių sumažinti iki minimumo.

„Galbūt buvo įmanoma suderinti ir kitos savaitės rungtynių laikus, tačiau šį kartą viršų paėmė turtingesnių Sienos ir Le Mano klubų interesai“, - apgailestavo J.Jefremovas.

Man patikoNeblogaiMan nepatiko